Zafira b

Zafira b

17 Lut 2016, 12:18

Witam.
Obecnie poruszam sie oplem corsą, z którego jestem zadowolony pod wzgledem prostoty i niezawodności lecz przymierzam się do zmiany samochodu na większy,w którym swobodnie zmieści się 5 osób + obszerny bagażnik.
Budżet około 25 tyś,
przebieg 10-12 tyś, 50/50
paliwo Pb +Lpg
Z uwagi iż lubie wysoka pozycję z kierownicą zainteresowała mnie Zafira B z silnikiem 1.8 140KM. Wiem że trzeba kontrolować luz zaworowy i mogą wystąpić probelmy z KZFR na co jestem przygotowany. Chciałbym sie dowiedzieć jak kosztowo i wytrzymałościowo przedstawia się ten silnik w porównaniu z 2.0t 200KM, którego w ofertach jest znacznie mniej. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
switowsky
Obserwowany

Prawo jazdy od: 14 02 2005
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Opel corsa

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zimowa EkoJazda Zimowa EkoJazda
    Jak jeździć ekologicznie i ekonomicznie zimą? Zasady są te same o każdej porze roku, ale w trudnych warunkach pogodowych, niskich temperaturach mają jeszcze większy wpływ na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu ...
    Toyota RAV4 czy Honda C-RV? Toyota RAV4 czy Honda C-RV?
    W popularnym segmencie SUV-ów Honda C-RV i Toyota RAV4 są od lat liderami sprzedaży na amerykańskim rynku. Renomowana organizacja konsumencka Consumer Reports przeprowadziła badanie porównawcze obu modeli i ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006