Zagapiłem się na bilbord:)

Zagapiłem się na bilbord:)

07 Kwi 2008, 22:28

Ostatnio jechałem gdzieś i utknąłem w korku. Więc jak to mam w zwyczaju zacząłem się patrzeć na inne samochody, wypatrywać jakiś ładnych dziewczyn w samochodach obok. Niestety dookoła mnie stały samochody w których jednynym pasażerem byli faceci. Ale w końcu mój wzrok przykół bilbord na którym była ładna dziewczyna. Jakoś tak się na nią zapatrzyłem że aż mnie obtrąbili. Czy też się Wam coś takiego zdażyło? :D
Autostrada do nieba
wydech
Nowicjusz

Re: Zagapiłem się na bilbord:)

07 Kwi 2008, 22:34

raz mi się zdarzyło w Olsztynie na światłach zagapić się na jedną panią widniejącą na bilbordzie...oczywiście reakcja kierowców stojących za mną była natychmiastowa... ( pewnie domyślacie się co zrobili :lol: )
Samochód jest bogiem, prędkość nałogiem, nitro zabawą a tuning podstawą ;-)
conest997
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 4
Miejscowość: Olsztyn
Auto: BMW E36 coupe 2.0 170 km

07 Kwi 2008, 22:53

Ja może nie mam takich zawiech odnośnie bilbordów i kobiet na nich, bo nie zwracam na to uwagi, ale czasami mam tak, że patrzę się na światła gdy jest zielone, i zamiast jechać tak jakoś się zamyślam, że z tyłu na mnie trąbią :D
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jawor
Auto: Nie mam

07 Kwi 2008, 23:45

Hmmm...nie którzy kierowcy trąbią na pary które np. się całują, przytulają...często się z tym spotkałem, ale nie wiem czemu taka reakcja;p
Requiem for a Dream.
Piter
Stały forumowicz

Zdjęcia: 239
Miejscowość: Kłodzko
Prawo jazdy od: 15 03 2007
Auto: Audi A6 C5
Silnik: 1.9 TDI 131KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

08 Kwi 2008, 18:28

Mi się czasem zdarza zagapić nie na bilborsy tylko na piękne dziewzyny siedzące w samochodach obok;] Ale one się smieją gdy one odjeżdżają a ja staje i trąbią wszyscy z tyłu na mnie;]
Endrju
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 449
Miejscowość: Poznań

08 Kwi 2008, 18:51

Ja jak chodziłem na prawko to miałem takie sytuacje, że patrzyłem na fajne laski i nie zdążyłem np. wyjechać z drogi..
Teraz też mi sie zdaża, ale żadziej chyba że chce kogoś oblukać.
Chomik90
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Łowicz
Prawo jazdy od: 26 06 2008
Auto: BMW
Silnik: 2.0 d 136km
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...
    Bezpieczna podróż na ferie zimowe Bezpieczna podróż na ferie zimowe
    Ferie są dla kierowców okresem wyjazdów rodzinnych w góry, na narty czy na wypoczynek. Wypadające w okresie zimowym podróże oznaczają trudne warunki na drogach, a co za tym idzie wymagają dobrego ...

• Re: Zagapiłem się na bilbord:)

09 Kwi 2008, 08:04

Piter napisał(a):Hmmm...nie którzy kierowcy trąbią na pary które np. się całują, przytulają...często się z tym spotkałem, ale nie wiem czemu taka reakcja;p

Zazdrość, Panie, czysta ludzka nieskażona niczym zazdrość ich ogarnia i tyle... :D

Ja raz zapatrzyłem się na Wawel nocą (jeździłem koło niego tysiące razy!) i... 90kmph wjechałem w stojące na światłąch samochody... :oops: Na szczęście nikomu nic się nie stało (a kilka aut jednak skasowałem, w tym jeden do kasacji całkowitej!)... :oops:
    Pozdr
    fourup
    Nie udzielam porad na PW - tylko forum ogólne!
    fourup
    Zaawansowany
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Kraków, Słomniki
    Prawo jazdy od: 08 01 1999
    Auto: Mercedes S124 250D
    Silnik: OM602
    Typ: Kombi
    Skrzynia biegów: Automatyczna
    Rok produkcji: 1990

10 Kwi 2008, 14:10

fourup napisał(a):Ja raz zapatrzyłem się na Wawel nocą (jeździłem koło niego tysiące razy!) i... 90kmph wjechałem w stojące na światłąch samochody... :oops: Na szczęście nikomu nic się nie stało (a kilka aut jednak skasowałem, w tym jeden do kasacji całkowitej!)... :oops:

Oj niebezpiecznie było :) Wczoraj zapatrzyłem się na koparkę :D:D nikogo za mną nie było, ale przegapiłem 1 cykl świetlny...
    GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
    Bryann
    Stały forumowicz
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Jawor
    Auto: Nie mam

10 Kwi 2008, 14:48

To ja dzisiaj zagapiłęm sie na..... światła. patrze na światła i jest zielone ale niezajażam, że moge jechać i stoje jak taki głupek
    Endrju
    Stały forumowicz
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 449
    Miejscowość: Poznań

• Warto przeczytać
    • Przygotowanie błotnika do malowania
      Toyota Yaris Hybrid-R, przednie lampy
      Z ulicy na tor - Poznań
      Rage-Race 2009