Zaginął znajomej Tata - potrzebna pomoc

Zaginął znajomej Tata - potrzebna pomoc

12 Sty 2010, 22:43

Niewiedziałem gdzie to umiescić to pisze tutaj.Cytuje:
Proszę Was wszystkich o pomoc!!!
Zaginął znajomej Tata,wyszedł z domu w niedzielę rano i do tej pory nie wrócił.
Wyjechał samochodem Skoda Octavia w kolorze srebrnym, nr rej SO11139.
Ubrany był w czarną kurtkę i najprawdopodobniej jasne spodnie. Miejcie proszę oczy otwarte,roześlijcie również tego @ do tylu znajomych do ilu tylko możecie, bez względu na ich miejsce zamieszkania. Gdyby ktokolwiek zauważył Tatę lub samochód proszę o kontakt:
> Mój numer:506-394-007
> Numer:602-340-255

Jeśli zły dział prosze moda o przeniesienie,tekst pochodzi z forum 126p i chciałbym pomóc to rozsyłajac i mam nadzieje że Wy też to roześlecie dalej.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Renault Kangoo Z.E. - 10tyś. sprzedanych egzemplarzy Renault Kangoo Z.E. - 10tyś. sprzedanych egzemplarzy
    Sieć Renault świętuje dziesięciotysięczną rejestrację modelu Kangoo Z.E. – w 100% elektrycznego samochodu dostawczego, europejskiego lidera w segmencie vanów. Klucze do samochodu wręczono panu Gerhardowi Dechowi, ...
    Volvo S60 Polestar Concept to najszybsze koncepcyjne Volvo Volvo S60 Polestar Concept to najszybsze koncepcyjne Volvo
    Najszybszy samochód koncepcyjny w historii Volvo to "Volvo S60 Polestar Concept" które wyposażono we wzmocniony rzędowy sześciocylindrowy silnik T6 napędzający cztery koła za pośrednictwem układu Haldex. Ten ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Opel Tigra TwinTop B, wnętrze, deska rozdzielcza
      Honda CRX, rozgrzewanie opon
      Car audio, video 2007
      Audi TT Roadster, tył