Zaginął znajomej Tata - potrzebna pomoc

Zaginął znajomej Tata - potrzebna pomoc

12 Sty 2010, 21:43

Niewiedziałem gdzie to umiescić to pisze tutaj.Cytuje:
Proszę Was wszystkich o pomoc!!!
Zaginął znajomej Tata,wyszedł z domu w niedzielę rano i do tej pory nie wrócił.
Wyjechał samochodem Skoda Octavia w kolorze srebrnym, nr rej SO11139.
Ubrany był w czarną kurtkę i najprawdopodobniej jasne spodnie. Miejcie proszę oczy otwarte,roześlijcie również tego @ do tylu znajomych do ilu tylko możecie, bez względu na ich miejsce zamieszkania. Gdyby ktokolwiek zauważył Tatę lub samochód proszę o kontakt:
> Mój numer:506-394-007
> Numer:602-340-255

Jeśli zły dział prosze moda o przeniesienie,tekst pochodzi z forum 126p i chciałbym pomóc to rozsyłajac i mam nadzieje że Wy też to roześlecie dalej.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: jest kilka ;)
Paliwo: Benzyna

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Muzeum SKODY w Czechach obok fabryki w Mladá Boleslav Muzeum SKODY w Czechach obok fabryki w Mladá Boleslav
    SKODA zaprezentowała nową koncepcję swojego muzeum, które powstanie tuż obok głównej fabryki producenta w Mladá Boleslav w Czechach. Zmiany mają na celu przybliżenie zwiedzającym historii marki od początków ...
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta i przygotować je do cieplejszych warunków. Chociaż w tym roku zima była łagodna, to jednak nasz samochód przez kilka miesięcy był narażony na działanie mrozu oraz substancji ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Chicago Auto Show 2008
      Targi AutoSalon i AutoSerwis
      Bolid TS040 Hybrid
      Land Rover Defender 90 - zdjęcie 6