Zagłuszacz GPS

Zagłuszacz GPS

27 Kwi 2015, 16:01

Jeden z moich klientów zapytał mnie ostatnio czy jest taka opcja aby zagłuszyć sygnał GPS z czujnika zamontowanego w aucie? I czy to jest ewentualnie legalne?
zachary
Początkujący

Prawo jazdy od: 13 05 1998

Re: Zagłuszacz GPS

27 Kwi 2015, 18:12

wystarczy zamknąć antenę tak aby nie miała "widocznych" satelitów,
legalne? pewnie nie, bo po to firma mu założyła lokalizator co by bez potrzeby służbowym autem nie jeździł :mrgreen:
pytanie czy lokalizator korzysta tylko z GPS czy też z GPRS lub innych sposobów lokalizacji :naughty:
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

28 Kwi 2015, 07:50

Niech sobie zamontuje. I tak mu tego nie sprawdzą. No niby jak?
Dodam,że obecnie na bron.pl jest duża promocja na taki zagłuszacz ponieważ kosztuje tam 200 zł a jeszcze do niedawna było to 600 zł . Dobra firma Kolter tak więc nieźle się sprawuje.

Na pewno nie polecam kupować tanich chińczyków ponieważ są do kitu. Już sie przetestowało taką antenkę i nie działa .
nasze młodzieżowe zawołanie zrobić więcej niż nakazuje obowiązek :)
pepa
Początkujący

Prawo jazdy od: 17 05 1981
Auto: Mazda

28 Kwi 2015, 08:32

oj sprawdzą :mrgreen: i to dość prosto :mrgreen:
do tego w zależności od umowy między pracodawcą a pracownikiem takie praktyki mogą doprowadzić do zwolnienia :mrgreen:
i teraz pytanie czy się opłaca?
pocieszny
Forumowicz VIP

29 Kwi 2015, 09:42

Szczerze jak dla mnie to pomysł lekko bezsensowny. Po co stosować takie coś ? Zrozumiem jeszcze zagłuszacze fotoradarów choć jestem przeciwny temu sposobowi ale zagłuszacz gps ? Serio ?
SylwekN
Nowicjusz

Miejscowość: Jaktorów
Auto: Punto III

02 Maj 2015, 13:29

wyobraź sobie sytuacje
masz samochód firmowy ale możesz nim jeździc tylko służbowo, ale jeden z drugim wymyślili sobie, że jeśli jest to czemu nie jechać na wakacje, do cioci na obiad czy do sklepu po flaszke, po co zużywać swój samochód jak można cudzy,
a że auto ma lokalizator i zapis tras to nie bardzo można, i po to jest im zagłuszacz potrzebny :idea:
pocieszny
Forumowicz VIP

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Honda Clarity - najlepszy zasięg bez silnika spalinowego Honda Clarity - najlepszy zasięg bez silnika spalinowego
    Według oficjalnych pomiarów dokonanych przez Agencję Ochrony Środowiska (EPA) w USA, Honda Clarity Fuel Cell oferuje zasięg 589 kilometrów oraz zużycie paliwa wodorowego na poziomie 28.9 km/l, co w przeliczeniu ...

• Re: Zagłuszacz GPS

02 Maj 2015, 13:58

NO tak, Polak zawsze kombinuje jak cos na lewo zrobić. ;) A serio - skuteczne sa takie zagłuszacze? Nie ma bata zeby potem nikt z firmowego auta nie sciagnal danych ze jednak jestes na majowce na Mazurach sluzbową furą?
    BruceWayne
    Nowicjusz

Prawo jazdy od: 18 02 2001
    Auto: Mazda 6

02 Maj 2015, 15:35

jak jest dobry lokalizator to go nie zablokujesz tak prosto :mrgreen:
    a jak chcesz to porównujesz przebieg z auta z lokalizatorem ;) niby możesz cofać licznik ale i tak sie idzie zorientować ;)
    pocieszny
    Forumowicz VIP

06 Maj 2015, 11:02

Dokładnie. Najlepsze lokalizatory gps nie jesteśmy w stanie niczym zagłuszyć, wyłączyć. Jednakże to jest akurat plus, a nie minus, ponieważ mamy pewność, że nasz nadajnik nie przestanie nam nagle działać.
    kamilmirko
    Nowicjusz

Miejscowość: Wrocław
    Auto: Audi Q7
    Silnik: 3.0 TDI 245KM

08 Maj 2015, 07:55

odbiornik tak po prawdzie nie nadajnik ;)
    pocieszny
    Forumowicz VIP

• Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006