Zagubione przyciski zamków w drzwiach w VW polo 1.0 rocznik

Zagubione przyciski zamków w drzwiach w VW polo 1.0 rocznik

05 Sty 2016, 17:23

Witam jak w temacie wyleciały mi przyciski zamków w drzwiach w VW polo 1.0 rocznik 1999. Nie wiem jak one się fachowo nazywają. Nie mam zamka centralnego więc zamykam każde drzwi osobno i tu pojawił się problem. Wyleciały mi te grzybki, które się naciska zaraz przy szybie, żeby zamknąć drzwi, więc nie można teraz ich wyciągnąć. Patrząc z góry na te przyciski wygląda jakby były nagwintowane. Mam więc gorącą prośbę o pomoc gdzie mogę takowe dokupić i jak one sie fachowo nazywają. Pozdrawiam, prosze chociaż podac fachową nazwę tych przycisków
0korneliusz
Obserwowany

Prawo jazdy od: 17 11 1972
Auto: vw polo
Silnik: 1.0
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Zagubione przyciski zamków w drzwiach w VW polo 1.0 rocznik

06 Sty 2016, 15:12

0korneliusz napisał(a):Mam więc gorącą prośbę o pomoc gdzie mogę takowe dokupić i jak one sie fachowo nazywają
Guzik, grzybek, rygiel :)

Tu masz link do przykładowej aukcji z tymi guzikami, wprawdzie nie są oryginalne ale napisane że pasują do twojego auta [link wygasł] Możesz jeszcze poszukać na szrotach lub poszperać w necie i jak będziesz miał szczęście to trafisz oryginalne używane.

Musiały ci się odkręcić i wypaść, tylko same raczej się nie odkręcają.
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3295
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koniec z oszustwami podczas sprzedaży samochodów Koniec z oszustwami podczas sprzedaży samochodów
    Każdy przed zakupem auta będzie mógł sprawdzić jego historię, m.in. daty rejestracji oraz informację o tym, czy nie jest kradzione - przewiduje projekt noweli Prawa o ruchu drogowym, którym we wtorek ma zająć się rząd. Przyjęty ...
    VW Golf:  II 1,6TD / III 1,9TDI / IV 1,9TDI / V 1,9TDI / VI 1,6TDI VW Golf: II 1,6TD / III 1,9TDI / IV 1,9TDI / V 1,9TDI / VI 1,6TDI
    Podstawowe kryteria zestawienia: - Golfy z dieslem - porównanie kosztów utrzymania różnych generacji tego samego modelu Wytypowane modele do zestawienia: - VW Golf II 1,6 TD - 70KM - VW Golf III 1,9 TDI ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Volvo 850 R
      Honda - park maszyn, 2
      Volvo 850 silniki
      Autosacrum 2006