Zakładanie instalacji gazowej w Warszawie - gdzie polecacie?

Zakładanie instalacji gazowej w Warszawie - gdzie polecacie?

22 Gru 2012, 01:57

Witam, jestem kompletnie zielony w tym temacie, dlatego chciałbym spytać - znalazłem swoje wymarzone autko w końcu - Seat Cordoba z 1995 roku, stan praktycznie igła, silnik 1.6 - niestety sama benzyna, zastanawiam się poważnie nad kupnem. Jakbym go zakupił, to planuję założyć w nim instalację gazową - i tutaj się zwracam do Was, drodzy użytkownicy z pytaniem - gdzie w Warszawię mogę założyć instalację gazową w granicach 2-2.5tys zł, tak by nie spartaczyli mi tego, lub nie zrobili instalacji przestarzałej... Ogólnie by mnie nie zrobili w wała, macie jakiś zaufany serwis, gdzie zakładają instalację gazową?

Pozdrawiam :)
magiel77
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa
Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Ford GT Ford GT
    Ford GT nie jest oczywiście modelem seryjnym, a egzemplarzem po skrajnych modyfikacjach dokonanych przez Performance Power Racing z Florydy. Specjaliści z tej firmy w konstrukcji pojazdu zastosowali materiał wykorzystywany ...

•  
    • Warto przeczytać
    • MTL - Autosalon
      Zabudowa bagażnika Sony Xplod, Mazda CX-5
      Audi SQ5 z silnikiem benzynowym, dynamika i moc 354 KM, tył
      Volkswagen Polo WRC