Założenie zakładu WULKANICZNEGO.

Założenie zakładu WULKANICZNEGO.

29 Gru 2011, 18:06

Panowie mam takie małe marzenie. Chciałbym założyć własny zakład wulkanizacyjny. Chciałbym pozyskać pieniądze z PUP-u będzie to około 15-16 tyś. Z własnych środków za dużo nie dołożę... Może z 1000zł. Jak skończę szkołę chcę się zatrudnić w zakładzie aby nauczyć się wszystkich usług, planuje też sprzedawać opony. Uważam że mam dość dobry punkt i interes może by się kręcił. Jak zacząć zakładać taką firmę i jakie maszyny proponujecie za takie pieniądze?:)
kabzioczek
Nowicjusz

Miejscowość: PT

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

VW Caddy BiFuel z fabryczną instalacją LPG VW Caddy BiFuel z fabryczną instalacją LPG
    Volkswagen Caddy dzięki wielu wersjom nadwozia, szerokiej gamie silników i dwóm rozstawom osi, jest niezwykle uniwersalnym samochodem. Świetnie sprawdzi się jako auto użytkowe w pracy, jak i jako samochód ...
    Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Golf V GTD
      WST 1/4 MILI
      Lamborghini Aventador, wnętrze
      Z ulicy na tor - Poznań