Założenie zakładu WULKANICZNEGO.

Założenie zakładu WULKANICZNEGO.

29 Gru 2011, 17:06

Panowie mam takie małe marzenie. Chciałbym założyć własny zakład wulkanizacyjny. Chciałbym pozyskać pieniądze z PUP-u będzie to około 15-16 tyś. Z własnych środków za dużo nie dołożę... Może z 1000zł. Jak skończę szkołę chcę się zatrudnić w zakładzie aby nauczyć się wszystkich usług, planuje też sprzedawać opony. Uważam że mam dość dobry punkt i interes może by się kręcił. Jak zacząć zakładać taką firmę i jakie maszyny proponujecie za takie pieniądze?:)
kabzioczek
Nowicjusz

Miejscowość: PT

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jakie jest właściwe przeznaczenie pobocza? - zanim staniesz pomyśl! Jakie jest właściwe przeznaczenie pobocza? - zanim staniesz pomyśl!
    Sezon letni to nie tylko czas odpoczynku i wyjazdów wakacyjnych, ale także zbiorów owoców, które często można kupić na poboczach tras. Wielu kierowców zatrzymujących się w tym celu zapomina, ...
    Nowa jakość aut poflotowych * Nowa jakość aut poflotowych *
    Zmienia się rynek aut poflotowych i poleasingowych. I są to widoczne zmiany na lepsze. Coraz łatwiej znaleźć wśród takich aut oferty atrakcyjne pod każdym względem. Jeszcze nie tak dawno oferta samochodów pokontraktowych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili