Założyłam się z facetem

założyłam się z facetem

01 Gru 2016, 22:09

będę szczera. Piszę pracę magisterską na temat Facebooka i związków. Jak to zwykle bywa - najbardziej chętne do udzielania odpowiedzi są Kobiety :) a ja potrzebuję też Męskich odpowiedzi :naughty: Gdzie ja znajdę prawdziwych Samców jak nie tutaj?

sprawa wygląda tak. Mój Facet uważa, że żaden z tutejszych Forumowiczów, nie skusi się aby wypełnić mi to badanie, ja jednak pozostaje w złudnej nadziei, że może ktoś się jednak skusi ! :roll:

jak ja wygram - On będzie zabierał mnie na zakupy co najmniej 3 razy w tygodniu i ja przejmuje na miesiąc Jego Asię (auto, ukochany opel astra, oczko w głowie)

jeśli wygra On - to ma kiedy chce, ile razy chce wiecie co (to co facet lubi najbardziej) przez miesiąc :!:

tutaj wrzucam link do badania: https://www.interankiety.pl/i/9p15REp5

warunkiem jest, żebyście byli Użytkownikami Facebooka i byli w związku lub związek mieli za sobą.

Pomożecie? :naughty: :ok: :roll:
ankach2
Obserwowany

Auto: Opel Astra

Re: założyłam się z facetem

01 Gru 2016, 22:32

Solidarność plemników nie pozwala mi wypełnić tej ankiety, niech sobie chłop poużywa :lol: :mrgreen: Ale podpucha z tymi samcami niezła :wink:
A do tego ratuję Twój związek- po miesięcznym używaniu Jego auta, byłoby już pozamiatane :naughty:
yeti65
Zaawansowany

Prawo jazdy od: 29 11 1984
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: mitsubishi lancer X
Silnik: 1,6mivec 117KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Ekstremalny terenowy ratowniczy pick-up Ekstremalny terenowy ratowniczy pick-up
    Stworzona na bazie Nissana Navara Tekna z podwójną kabiną - aktualnym Międzynarodowym Pick-upie Roku - koncepcyjna Navara EnGuard charakteryzuje się wieloma specjalnie zaprojektowanymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006