Zamiana silnika w BMW

Zamiana silnika w BMW

03 Sty 2009, 01:52

Witam.
Posiadam już moje wymarzone bmw 320ci e46 i zauważyłem że w tym samochodzie brakuje mocy. Myślałem nad zamianą silnika od bmw 330, znalazłem już taki silnik na aukcji, i teraz pojawia się moje ptanie co będe musiał zmenić wraz ze zmianą silnika z 2l na 3l?
Czy może lepiej sprzedać ten i kupić 330 chociarz z zamianą wyjdzie ze 4tyś taniej?
stewart
Nowicjusz

Re: Re: Zamiana silnika w BMW

03 Sty 2009, 19:21

Instalacje. I komputer pokładowy.
BRIAN842
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kraków

Re: Zamiana silnika w BMW

04 Sty 2009, 13:53

Witam!
Z pewności taniej wyjdzie cię kupno innego auta niż wymiana w nim silnika.
Zawieszenie przednie bedziesz musiał zmienić, skrzynie biegów bo to inny blok silnika przeciez półosie, komputer i co więcej to wyjdzie Ci na bierząco, ale zapewniam że lepiej jest kupić auto.
stasiowski121

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach
    Niemal połowa kierowców deklaruje, że jednorazowo pokonuje nie więcej niż 10 km, a co trzeci przejeżdża dziennie do 20 km. Zaledwie 9 proc. badanych twierdzi, że ten dystans w ich przypadku jest dłuższy niż 30 km. Co czwarty ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód