Zamiana silnika w BMW

Zamiana silnika w BMW

03 Sty 2009, 01:52

Witam.
Posiadam już moje wymarzone bmw 320ci e46 i zauważyłem że w tym samochodzie brakuje mocy. Myślałem nad zamianą silnika od bmw 330, znalazłem już taki silnik na aukcji, i teraz pojawia się moje ptanie co będe musiał zmenić wraz ze zmianą silnika z 2l na 3l?
Czy może lepiej sprzedać ten i kupić 330 chociarz z zamianą wyjdzie ze 4tyś taniej?
stewart
Nowicjusz

Re: Re: Zamiana silnika w BMW

03 Sty 2009, 19:21

Instalacje. I komputer pokładowy.
BRIAN842
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kraków

Re: Zamiana silnika w BMW

04 Sty 2009, 13:53

Witam!
Z pewności taniej wyjdzie cię kupno innego auta niż wymiana w nim silnika.
Zawieszenie przednie bedziesz musiał zmienić, skrzynie biegów bo to inny blok silnika przeciez półosie, komputer i co więcej to wyjdzie Ci na bierząco, ale zapewniam że lepiej jest kupić auto.
stasiowski121

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Model LC 500 pokazuje przyszłość Lexusa Model LC 500 pokazuje przyszłość Lexusa
    LC 500 pokazuje przyszłość Lexusa. Wskazuje, w jakim kierunku będzie się rozwijał design, osiągi i własności jezdne naszych samochodów – mówi w wywiadzie dla portalu lexusenthusiast.com wiceprezes Lexus ...
    Kia GT4 Stinger: 315 KM w koreańskim coupe Kia GT4 Stinger: 315 KM w koreańskim coupe
    Kia zaprezentowała koncepcyjne coupe o nazwie GT4 Stinger na salonie w Detroit. Pod maską Kia GT4 Stinger znajduje się turbodoładowany silnik benzynowy o pojemności 2 litrów, generujący moc 315 KM. Napęd jest przenoszony ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 1/4 mili Bemowo
      Volkswagen Golf VII TSI Bluemotion, tył
      Volvo XC60 T6 Platinum, licznik
      Grave Digger - Monster Truck, 6