Zaniżone odszkodowanie a możliwość dopłaty za kosztorys

Zaniżone odszkodowanie a możliwość dopłaty za kosztorys

05 Wrz 2016, 08:12

witajcie
4 miesiące temu miałem kolizję nie z mojej winy. Dostałem pieniądze z oc sprawcy, jednak znajomy polecił mi wysłanie kosztorysu do gościa ze strony [reklama]
skontaktowałem się z tym gościem, przeliczyli jeszcze raz szkodę i okazało się że mogę dostać jeszcze 1500 zł. wytłumaczył mi jak to wygląda, nawet całkiem prosto: odkupują szkodę na samochodzie i już sami walczą z ubezpieczycielem w sądzie o zaniżoną kasę. chyba całkiem przyzwoita opcja bo oni biorą na siebie ryzyko a ja nie muszę chodzić po sądach latami i udowadniać że dostałem za niskie odszkodowanie za auto. umowa jest nawet przejrzysta, jednak chciałem zapytać Was czy ktoś skorzystał z takiej usługi?
Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 05 Wrz 2016, 10:21, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Reklama
mariusz1986
Obserwowany

Miejscowość: Radom
Prawo jazdy od: 14 05 1997
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Fiat Punto Evo
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2015

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koniec ery diesla – czeka nas zmiana prawa w całej Europie Koniec ery diesla – czeka nas zmiana prawa w całej Europie
    Wyniki testu przeprowadzonego przez organizację ADAC nie pozostawiają wątpliwości – nowe samochody z silnikami Diesla mogą przekraczać normy emisji tlenków azotu nawet o 900 procent! Nie powinno więc dziwić, ...
    Światowy rekord SKODY Citigo CNG! Światowy rekord SKODY Citigo CNG!
    SKODA Citigo CNG pokazała swoją klasę rekordowym osiągnięciem. Gerhard Plattner, mistrz oszczędnej jazdy, przebył SKODĄ na gaz ziemny 2 619 kilometrów przez Europę. Na trasie z Wenecji we Włoszech, do szwedzkiego Sztokholmu, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Off-road, Katowice, 12
      Formuła - Elite Circle - przed startem
      Seat Ibiza Coupra, logo
      Samochód wrak, wrak race