Zaniżone odszkodowanie a możliwość dopłaty za kosztorys

Zaniżone odszkodowanie a możliwość dopłaty za kosztorys

05 Wrz 2016, 07:12

witajcie
4 miesiące temu miałem kolizję nie z mojej winy. Dostałem pieniądze z oc sprawcy, jednak znajomy polecił mi wysłanie kosztorysu do gościa ze strony [reklama]
skontaktowałem się z tym gościem, przeliczyli jeszcze raz szkodę i okazało się że mogę dostać jeszcze 1500 zł. wytłumaczył mi jak to wygląda, nawet całkiem prosto: odkupują szkodę na samochodzie i już sami walczą z ubezpieczycielem w sądzie o zaniżoną kasę. chyba całkiem przyzwoita opcja bo oni biorą na siebie ryzyko a ja nie muszę chodzić po sądach latami i udowadniać że dostałem za niskie odszkodowanie za auto. umowa jest nawet przejrzysta, jednak chciałem zapytać Was czy ktoś skorzystał z takiej usługi?
Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 05 Wrz 2016, 09:21, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Reklama
mariusz1986
Obserwowany

Miejscowość: Radom
Prawo jazdy od: 14 05 1997
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Fiat Punto Evo
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2015

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zimowe porządki w samochodzie Zimowe porządki w samochodzie
    Pierwsze opady śniegu, oblodzone ulice i chodniki oraz mroźne temperatury powinny być wyraźnym sygnałem dla kierowców, żeby przygotować samochód do zimy. Wymiana opon, sprawdzenie układu hamulcowego czy zaopatrzenie ...
    System otwierania samochodu aplikacją na telefon System otwierania samochodu aplikacją na telefon
    Toyota, największy producent samochodów na świecie, jest zainteresowana inwestowaniem w nowe formy korzystania z samochodów, takie jak car-sharing. Z myślą o usprawnieniu takich usług opracowała nowy system ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006