Zapłata za naprawę, a usterka dalej nie usunięta

Zapłata za naprawę, a usterka dalej nie usunięta

09 Mar 2016, 12:42

Witam Serdecznie. Mam pytanie, jestem nowa na forum, i w zasadzie nie znam sie na motoryzacji. Czy placi sie mechanikowi, jezeli nie wykryl wady w aucie? Samochod ma problemy z odpalaniem, wymielili mi filtr bo uznali ze to moze byc to i skazowali 195 zl, a auto nadal ma problemy z odpalaniem, jak wczesniej. Czy to normalne ze zaplacilam tyle kasy a usterka nie jest naprawiona.
Olianna
Obserwowany

Auto: Toyota

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Prowadzenie samochodu pod wpływem stresu Prowadzenie samochodu pod wpływem stresu
    Prowadzenie samochodu to wieloaspektowe zadanie, wymagające koncentracji i spokoju. 1/3 kierowców przyznaje, że przynajmniej raz w tygodniu prowadzi auto pod wpływem stresu czy czując złość. Zdenerwowani kierowcy są ...
    Znaczenie systemów bezpieczeństwa w samochodach flotowych Znaczenie systemów bezpieczeństwa w samochodach flotowych
    W najbliższych latach na liście wyposażenia obowiązkowego każdego z modeli samochodów produkowanych nie tylko na rynek europejski, ale również amerykański pojawią się pakiety bezpieczeństwa czynnego. Skąd taka ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Strefa Castrol Edge Trophy 2013, 2
      Mercedes C 32 AMG
      Honda Civic by mishamykhaylov
      Toyota TS050 Hybrid, na torze wyścigowym