Zapłon Opel Astra 1.4 benzyna 92 rocznik

Zapłon Opel Astra 1.4 benzyna 92 rocznik

26 Sty 2012, 19:35

Potrzebuję porady, mianowicie mój problem dotyczy tego że po rozgrzaniu silnika na poczatku pracuje dobrze, ale po wyłaczeniu "ssania" przy dodawaniu gazu zaczyna przerywać tylko z poczatku, podczas jazdy po rozgrzaniu potrafi przerywac i dziwnie szarpac. Przy zatrzymaniu potrafi sam zgasnąc na wolnych obrotach.
Jozef1234
Obserwowany

Prawo jazdy od: 11 06 1985
Auto: Opel Astra 1.4

Re: Zapłon Opel Astra 1.4 benzyna 92 rocznik

27 Sty 2012, 17:31

Najbardziej typowy problem tego auta to wyeksploatowane aparaty zapłonowe,od tego bym zaczął,potem przewody zapłonowe i świece,a co potem?!O tym potem,jeśli to nie pomoże.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki
    Chciał bym się z Wami podzielić wiedzą na temat renowacji skórzanych tapicerek. Mam za sobą ok. 20 odnowionych foteli, kilka kanap tylnych, boczków drzwiowych oraz kierownic. Właściwie uczyłem się na własnych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006