Zapytanie o przegląd auta z LPG

Zapytanie o przegląd auta z LPG

09 Paź 2014, 08:35

Witam,
Jestem posiadaczem auta z instalacją LPG, zbiornik ma legalizację do września 2015 roku, a przegląd wychodzi mi jutro. Czy przejdę taki przegląd? Jaki jest koszt legalizacji butli?

Z góry dzięki za pomoc :)
vanes998
Obserwowany

Auto: MAZDA 323

Re: Zapytanie o przegląd auta z LPG

09 Paź 2014, 17:00

Legalizacja będzie w przedziale 250-400zł. Co do przeglądu to nie jestem pewiem ale skoro masz legalizację butli do września to jak będzie wszystko ok to do tej daty powinieneś normalnie dostać przegląd jak z autem jest wszystko ok.
ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 10187
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

Re: Zapytanie o przegląd auta z LPG

09 Paź 2014, 17:23

Z tego co mi wiadome dostaniesz przegląd na rok i pouczenie że na następny masz przyjechać z ważną butlą. Myślę że wymienisz ją na nową ze względu na kłopotliwą legalizację i jej koszt. Zrobisz to kiedy będzie Ci pasować byle przed upływem terminu ważności dotychczasowej lub przed datą kolejnego badania.
Nie odpowiadam na problemy na PW
bonifacy
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 01 01 1981
Auto: Fabia I , Fabia II
Silnik: 1,4 AME , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Tarcze hamulcowe zabezpieczone przed korozją Tarcze hamulcowe zabezpieczone przed korozją
    Żeliwa są obecnie najpopularniejszym materiałem stosowanym do produkcji tarcz hamulcowych. Decyduje o tym stosunkowo prosta technologia odlewania, dobre właściwości termiczne i łatwa obróbka. Niestety, jak większość ...
    Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili