Zarabianie w internecie - dyskusja

Zarabianie w internecie - dyskusja

12 Mar 2014, 18:37

Witam chcialem poruszyc dyskusje zarabiania w necie , wszelkiego rodzaju , zajmujecie sie takim czyms ? Ja osobiscie od przeszlo poltora roku i potrafie wyciagnac do 400 dolarow miesiecznie . Jest to spora kwota , ale zanim zaczalem tyle "brac" meczylem sie ponad rok nie zarabiajac nic

Swoja droga pomoge wszystkim chetnym ktorzy chca w to wejsc , zycie w polsce jest jakie jest , dlatego staram sie pomoc - rowniez mnie ktos tego nauczyl dlatego kontynuuje jego polityke tak jak mnie z reszta prosil.

W razie checi wspolpracy pisac na skype do m1kiexpl , wytlumacze , pomoge , oczywiscie nie odplatnie - po prostu za free.

Wiele osob mi juz zaufalo , i nie zaluja , w razie watpliwosci mozecie napisac podam link do mojego tematu z innego fora , gdzie chwala moja prace oraz mowia ze po prostu pomagam.

Pozdrawiam
M1kie
Obserwowany

Auto: Nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Motor Show Poznań 2016 Motor Show Poznań 2016
    Najważniejsza impreza motoryzacyjna tego roku "Motor Show 2016" już wystartowała. Targi motoryzacyjne w Poznaniu potrwają do niedzieli 3 kwietnia. Tegoroczna edycja jest niezwykle ciekawa. Nie tylko za sprawą liderów ...
    Jak jeździć po nawałnicy? Jak jeździć po nawałnicy?
    W lecie często nawiedzają nas intensywne burze, gwałtowne opady deszczu i nawałnice. Takie warunki atmosferyczne są bardzo niebezpieczne w szczególności dla kierowców. Pod wpływem silnego wiatru łamią się gałęzie, a intensywny ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili