Żarówki LED do świateł pozycyjnych

Re: Żarówki LED do świateł pozycyjnych

04 Sty 2016, 20:15

Jeżeli chodzi o żarówki samochodowe, warto zapoznać się ze stroną nocar.pl - firma ma duże doświadczenie w branży, prowadzą także bloga z poradami dotyczącymi oświetlenia. W ich asortymencie można znaleźć żarówki od H1 do HB4 oraz światła ksenonowe D1R-D4S.
Ostatnio edytowany przez emil9 07 Sty 2016, 01:13, edytowano w sumie 2 razy
emil9
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 13 05 2006
Auto: Audi A4
Paliwo: Benzyna

05 Sty 2016, 18:47

Nie każda zmiana żarówek jest zgodna z prawem, do tego są wytyczne, warto poczytać eksperckie blogi, sporo pożytecznych informacji. Ważna jest temperatura barwy emitowanego światła, wpływa w znaczący sposób na komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy oraz na zdrowy wzrok, który w zależności od zmieniających się warunków atmosferycznych i pór dnia inaczej reaguje na światło oraz odmiennie przystosowuje się do jego zmian.
33niosia
Obserwowany

Auto: wv passat
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi

10 Sty 2016, 23:59

Wiem, że Osram ma całe panele, które możesz zamonować do auta i wyglądają jak abryczne LEDy, więc myślę, że spokojnie możesz jeździć i się nie martwić, że jesteś na bakier z prawe :)
makumba
Nowicjusz

Auto: Lanos

27 Sty 2016, 08:45

makumba napisał(a):Re: Żarówki LED do świateł pozycyjnych

10 Styczeń 2016, 23:59

Wiem, że Osram ma całe panele, które możesz zamonować do auta i wyglądają jak abryczne LEDy, więc myślę, że spokojnie możesz jeździć i się nie martwić, że jesteś na bakier z prawe

masz na myśli te żarówki Fog Led? Nie ma jeszcze do wszystkich samochodów ale sporo modeli aut jest obsługiwanych. Przyglądałem się im jakiś czas temu i montaż jest banalny i co ciekawe - wszystko homologowane.
jacus19
Początkujący

Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 01 01 2001

31 Sty 2016, 22:41

Mam na myśli dokładnie to:
http://www.osram.pl/osram_pl/aktualnosc ... /index.jsp
Po wejściu w każdy link możesz sprawdzić szczegóły danego panelu
makumba
Nowicjusz

Auto: Lanos

24 Lis 2016, 11:34

Oryginalne ledy sprzedają w sklepach internetowych. Ja robiłem parę zamówień dla firmy i nie narzekam. Dobry kontakt, szybka realizacja zamówienia i co najważniejsze opisy jakie mają przy produktach odzwierciedlają ich faktycznie działanie. Nie są to parametry wyssane z palca, co się niestety potrafi często zdarzyć na różnych aukcjach w internecie chociażby.
Ostatnio edytowany przez ArteK 24 Lis 2016, 11:48, edytowano w sumie 2 razy
Powód: Usunięta reklama
skowronek546
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 08 08 1984
Auto: audi A4
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koncepcyjny uBox - samochód generacji Z Koncepcyjny uBox - samochód generacji Z
    Toyota i zespół studentów Uniwersytetu Clemson przedstawili uBox, samochód koncepcyjny zaprojektowany z myślą o młodych właścicielach start-upów. Współpraca uczelni z dużym partnerem biznesowym ...
    Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili