Zasłona dymna w peugeocie 407. JUŻ WIEM

Zasłona dymna w peugeocie 407. JUŻ WIEM

17 Cze 2012, 19:31

co może być powodem czarnej chmury, którą zostawia to diabelstwo? Turbina podobno nie wymaga wymiany/regeneracji, wtryski zrobione, zapycha mi się właśnie filtr cząstek stałych. Egr pracuje w trybie przerywanym. Czy to może być tylko to? Nie!! To CZUJNIK CIŚNIENIA PALIWA I FILTR CZĄSTEK STAŁYCH. Banalne. Egr w porządku. Na razie. Choć jak pomyślę, jak go zasmoliłam przez niewłaściwie stawiane diagnozy, to czekam kiedy i jego "wywali". Pozdrawiam wszystkich.
czarna68
Obserwowany

Prawo jazdy od: 13 06 2009
Auto: peugeot 407 sw 110KM

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

VW Amarok, pick-up klasy premium, z nową stylistyką VW Amarok, pick-up klasy premium, z nową stylistyką
    Pierwsze szkice zaprezentowane przez dział stylistyczny Volkswagen Samochody Użytkowe pokazują, w którą stronę zmierzają projektanci: Volkswagen Amarok ma być autem klasy premium wśród pick-upów swojego ...
    Jak jeździć po nawałnicy? Jak jeździć po nawałnicy?
    W lecie często nawiedzają nas intensywne burze, gwałtowne opady deszczu i nawałnice. Takie warunki atmosferyczne są bardzo niebezpieczne w szczególności dla kierowców. Pod wpływem silnego wiatru łamią się gałęzie, a intensywny ...

•  
    • Warto przeczytać
    • BMW 1602 Electric (1972), komora silnika z akumulatorami
      Dziewczyny, Fiat PickUp
      Gran Turismo Polonia 2009 Poznań
      Jan Kopecký i Pavel Dresler - Agrotec