Zasłony do aut ciężarowych

Zasłony do aut ciężarowych

19 Lut 2012, 17:24

Witam .
Mam zamiar robić na zamówienie firanki do samochodów ciężarowych , głównymi plusami są :
- Wysoka jakość materiału
- Mniejsze koszty kupna
- Wszystko jest robione ręcznie ( babcia robi firanki różnego typu przez ponad 20 lat więc takie coś nie jest większym problemem )

Teraz pytania , myślicie że był by na to popyt ? Może ktoś z was by chciał taką firankę ? Planuję uszyć na razie jedną poglądową , której zdjęcie będzie od razu tutaj .

Proszę o uwagi i propozycje pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
Malisz
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Man TGL

Re: Zasłony do aut ciężarowych

20 Lut 2012, 10:31

Jeśli byłoby to faktycznie dobrze zrobione, mógłbyś spróbować. Sporo tego na rynku, więc konkurencja duża. Mi osobiście się to nie podoba, dlatego nie mam "ołtarzyku" w swojej ciężarówce. Ale dużo moich kolegów po fachu ma takie coś i im się podoba. Znajdziesz 1 zadowolonego kilenta, to będzie Cię polecał następnym. :)
BMW E60 530dA
Daro20VT
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: BMW E60 530dA
Silnik: 3.0d
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2005
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Jak jeżdżąc skracamy sobie drogę - jazda na skróty Jak jeżdżąc skracamy sobie drogę - jazda na skróty
    Jazda wyznaczonym torem wydaje się kierowcom jedną z oczywistych zasad ruchu drogowego. Tymczasem wielokrotnie można zaobserwować niebezpieczne zjeżdżanie samochodów na sąsiedni pas ruchu, zwłaszcza na zakrętach.

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006