Zderzenie z sarną. Odszkodowanie.

21 Lip 2014, 12:53

Witajcie.
Mam problem. Mianowicie, niedziela, niby 13-tego a nie piątek, to jednak pechowa...

Jechałem wracając od rodziny do domu, i na maskę rzuciła mi się sarna. Szyba zbita, maska pogięta, sarna chyba cała, bo zbiegła szybko w stronę lasu, przez łąkę - pewnie była w szoku.

Należy mi się odszkodowanie, jak domniemam? Słyszałem o firmach które "powiększają" te odszkodowania, możecie jakąś polecić?
Znajomy wspominał o JW Group.

Znacie te firme, ktos moze polecic?


Licze na szybka pomoc



DODAJE: tam nie bylo znaku ze moze byc zwierzyna lesna, a dodatkowo bylem w nadlesnictwie i potem w kole łowieckim wtedy byly nagonki. kolega mowil ze szansa na odszkodowanie jest duza, moze warto skorzystac z jw group?
mirek07
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 05 05 1975
Auto: Opel Astra

24 Paź 2014, 14:39

Czyli całkiem przypadkiem zdarzyła ci się jedyna okoliczność gdy masz szanse na odszkodowanie.
BRSiU
Nowicjusz
 
Posty: 8
Prawo jazdy: 04 11 1997
Przebieg/rok: 35tys. km
Auto: Ford
Silnik: 1.6
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Mitsubishi na Pikes Peak International Hill Climb
    Firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC), wystawi w legendarnym wyścigu górskim Pikes Peak International Hill Climb dwa samochody z napędem elektrycznym (EV). MMC spróbuje wygrać wyścig w kategorii samochodów ...
    Volkswagen Polo 1,2 TSI o mocy 110 KM
    Pod maską opisywanej wersji Volkswagena Polo znajduje się silnik o pojemności 1,2 litra generujący moc 110 KM. Co w tym modelu znajdziemy na liście wyposażenia nie wymagającego dopłaty? Jest kilka takich rzeczy o których ...