Zestaw . Czy to wszystko czego potrzebuje ?

zestaw . Czy to wszystko czego potrzebuje ?

26 Lis 2009, 19:09

witam

mam golfa III '94
Chciałbym sie dowiedzieć czy taki zestaw ruszy u mnie
[link wygasł]
[link wygasł]

nie mam dużych wymagań. chce żeby było głośno i dobre były basy. czy ten zestaw jest kompletny ? lub co muszę do niego jeszcze do kupic ?
anntor

Re: Zestaw . Czy to wszystko czego potrzebuje ?

26 Lis 2009, 20:22

jak dla mnie ten zestaw porażka za 200zł to samej tuby w miarę dobrej nie kupisz...

anntor napisał(a):czy ten zestaw jest kompletny ?

ten tak, zależy czy masz głośniki, bo na razie w tym zestawie masz sam bas nic wiecej
Toretto

Re: Zestaw . Czy to wszystko czego potrzebuje ?

26 Lis 2009, 22:15

[quote="Toretto"]jak dla mnie ten zestaw porażka za 200zł to samej tuby w miarę dobrej nie kupisz...

Zgadzam się z Toba za sredniej klasy tube trzeba dac w granicach 200zł a jak nie ma głośnikow do tego to na same głośniki pojdzie jakies 150-250zł (4głośniki)
VW-NA ZAWSZE!

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa jakość aut poflotowych * Nowa jakość aut poflotowych *
    Zmienia się rynek aut poflotowych i poleasingowych. I są to widoczne zmiany na lepsze. Coraz łatwiej znaleźć wśród takich aut oferty atrakcyjne pod każdym względem. Jeszcze nie tak dawno oferta samochodów pokontraktowych ...
    Fałszywe poczucie bezpieczeństwa Fałszywe poczucie bezpieczeństwa
    Pieszy wchodząc na oznaczone pasami przejście często zyskuje fałszywe poczucie bezpieczeństwa. Jak gdyby fakt, że w tym miejscu ma pierwszeństwo, chronił go przed zagrożeniem. W rzeczywistości na przejściach dla pieszych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006