Zestaw . Czy to wszystko czego potrzebuje ?

zestaw . Czy to wszystko czego potrzebuje ?

26 Lis 2009, 19:09

witam

mam golfa III '94
Chciałbym sie dowiedzieć czy taki zestaw ruszy u mnie
[link wygasł]
[link wygasł]

nie mam dużych wymagań. chce żeby było głośno i dobre były basy. czy ten zestaw jest kompletny ? lub co muszę do niego jeszcze do kupic ?
anntor

Re: Zestaw . Czy to wszystko czego potrzebuje ?

26 Lis 2009, 20:22

jak dla mnie ten zestaw porażka za 200zł to samej tuby w miarę dobrej nie kupisz...

anntor napisał(a):czy ten zestaw jest kompletny ?

ten tak, zależy czy masz głośniki, bo na razie w tym zestawie masz sam bas nic wiecej
Toretto

Re: Zestaw . Czy to wszystko czego potrzebuje ?

26 Lis 2009, 22:15

[quote="Toretto"]jak dla mnie ten zestaw porażka za 200zł to samej tuby w miarę dobrej nie kupisz...

Zgadzam się z Toba za sredniej klasy tube trzeba dac w granicach 200zł a jak nie ma głośnikow do tego to na same głośniki pojdzie jakies 150-250zł (4głośniki)
VW-NA ZAWSZE!

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nissan Micra K14 - nowy model już w produkcji Nissan Micra K14 - nowy model już w produkcji
    Kilka dni temu uruchomiono produkcję zupełnie nowego Nissana Micra i pierwsze egzemplarze już opuściły linię montażową. Końcowe kontrole potwierdziły najwyższą jakość wykończenia pojazdów. Dostawy do dealerów ...
    Uniwersalny system hakowy i bramowy - samochody ciężarowe Uniwersalny system hakowy i bramowy - samochody ciężarowe
    W sytuacji gdy rosną wymagania odnośnie do standardów technicznych, ekonomicznych i ekologicznych pojazdów, coraz większą uwagę zwraca się na optymalne wykorzystanie posiadanego taboru. Jest to jeden z powodów, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili