Zestaw głośników- jaki ?

Zestaw głośników- jaki ?

14 Kwi 2009, 13:40

Witam. Obecnie posiadam w samochodzie 2x sony exs-313 na tyle i w drzwiach sony ex-a1325 , jednak chcialbym zamienic je na lepszy sprzet bo czasami poprostu nie daja rady. Chcialbym kupic jakis zestaw glosnikow ze wzmacniaczem jednak niewiem jaki bedzie lepszy od tego co mam obecnie a nie chce kupic niczego gorszego. Przydalaby sie jeszcze trzecia para glownikow na przod ok 10mm. co polecacie ?
GrzesiuS
Nowicjusz

Re: Zestaw głośników- jaki ?

15 Kwi 2009, 10:38

Wystarczy dobrze dostrojony podwójny zestaw głośników trójdrożnych i skrzynia basowa.
fokmenboss
Nowicjusz

Miejscowość: Raczki

15 Kwi 2009, 17:27

no wlasnie chce uniknac tuby basowej bo zajmie troche miejsca w bagazniku a jest mi ono potrzebne.

a co do glosnikow to polecasz jakies konkretne w dobrej cenie ?
GrzesiuS
Nowicjusz

17 Kwi 2009, 08:17

Polecam Roadstary 200W. Nie wiem, czy jeszcze je można kupić, ale osiem lat je mam i spisują się znakomicie. Właściwie one nie potrzebują skrzyni basowej, ponieważ działają w szerokim zakresie częstotliwości.
fokmenboss
Nowicjusz

Miejscowość: Raczki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zimowa EkoJazda Zimowa EkoJazda
    Jak jeździć ekologicznie i ekonomicznie zimą? Zasady są te same o każdej porze roku, ale w trudnych warunkach pogodowych, niskich temperaturach mają jeszcze większy wpływ na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu ...
     Jak czytać etykietę na oponach? Jak czytać etykietę na oponach?
    Etykieta opony jest cechą opon pojazdów mechanicznych. Producenci opon dla samochodów osobowych, lekkich i ciężkich samochodów ciężarowych, od listopada 2012 zobowiązani są do podania na naklejce lub ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006