Zestaw głośnomówiący bluetooth, SONY ERICSSON Bluetooth Car

Zestaw głośnomówiący bluetooth, SONY ERICSSON Bluetooth Car

30 Cze 2008, 06:41

Witam,
w świeżo zakupionym aucie mam zestaw głośnomówiący SONY ERICSSON Bluetooth Car Kit HCB-400
http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?pr ... 6#pid=4171 lecz brakuje do niego jakiejkolwiek instrukcji....
Nie wiem jak to uruchomić i zsynchronizować z Nokia 6280...
Może ktoś z Was jest posiadaczem i użytkownikiem takiego wynalazku???
Będę wdzięczny za pomoc---chętnie linki z instrukcją.
Marionrone
Nowicjusz

Miejscowość: mazowsze

Re: Zestaw głośnomówiący bluetooth, SONY ERICSSON Bluetooth

30 Cze 2008, 09:22

Kolego robisz tak o: Tam jest taka funkcja identyfikator kolorów. Wybierasz sobie jeden (oczywiście w kom bluetooth musi być włączony). Po uruchomieniu auta zestaw sam wyszukuje telefon z aktywnym bluetooth. Tam jest taki przycisk (ten ze znaczkiem bluetootha ze strzałkami prawo-lewo), którego musisz użyć, jeśli telefonem z tym zestawem wcześniej ktoś się bawił.
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Jawor
Auto: Nie mam

30 Cze 2008, 13:10

Bryann napisał(a):Kolego robisz tak o: Tam jest taka funkcja identyfikator kolorów. Wybierasz sobie jeden (oczywiście w kom bluetooth musi być włączony). Po uruchomieniu auta zestaw sam wyszukuje telefon z aktywnym bluetooth. Tam jest taki przycisk (ten ze znaczkiem bluetootha ze strzałkami prawo-lewo), którego musisz użyć, jeśli telefonem z tym zestawem wcześniej ktoś się bawił.

Siema,
wiesz co ja już chyba próbowałem na wszystkie sposoby....mam nokię 6280 i w ogóle chyba jej nie wykrywa...po uruchomieniu auta w głośnikach leci 1 sygnał na urządzeniu miga wybrany kolor i tyle.
A co tak naprawdę powinno być??? Poprzedni uzytkownik mówił mi coś o kodzie 0000 do bluetooth....
Marionrone
Nowicjusz

20 Lip 2008, 11:42

Marionrone napisał(a): Poprzedni uzytkownik mówił mi coś o kodzie 0000 do bluetooth....

to sie podaje kod przy polaczeniu. zeby potwierdzic polaczenie... moze masz cos z telefonem?
lehmk
Nowicjusz

20 Lip 2008, 20:36

lehmk napisał(a):
Marionrone napisał(a): Poprzedni uzytkownik mówił mi coś o kodzie 0000 do bluetooth....

to sie podaje kod przy polaczeniu. zeby potwierdzic polaczenie... moze masz cos z telefonem?

działa, wszystko OK,
pozdr
Marionrone
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Crossover Mitsubishi ASX po face liftingu Crossover Mitsubishi ASX po face liftingu
    W polskich salonach spod znaku Trzech Diamentów zadebiutował właśnie znany i ceniony przez klientów crossover Mitsubishi ASX po face liftingu. W odświeżonym Mitsubishi ASX 2013 unowocześniono przód, tył ...
    Audi Q5 hybrid quattro Audi Q5 hybrid quattro
    Q5 hybrid quattro, pierwszy model hybrydowy Audi, został skonstruowany jako wysokowydajna hybryda równoległa. Tak jak i w dwóch innych hybrydowych modelach Audi, pojazd napędzają: silnik 2.0 TFSI o mocy 155 ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Summer Cars Party 2010
      Kandydatki na MISS, 49
      BMW E36, drift
      Dziewczyny