Zestaw Głośnomówiacy ??? jak go polaczyć z fonem???

Zestaw Głośnomówiacy ??? jak go polaczyć z fonem???

12 Sty 2010, 20:19

Witam kopiłem niedawno samochód Opel Vectra znajduje sie w nim zestaw głośnomówiący jednak nie mam zielonego pojęcia jak go podłączyć do telefonu (SE k800i) do zestawu nie ma żadnej instrukcji a poprzedni właściciel tez tego nie rozszyfrował zestaw ma przyciski :
zielona i czerwona słuchawka i przycisk głośności i jeszcze jakiś jeden bardzo prosze o jakies podpowiedzi bo za nic nie mogę tego zrobić telefon sprawny 100% pozdrawiam czekam na odp
tomaszek9321
Nowicjusz

Miejscowość: wąchock :P

Re: Zestaw Głośnomówiacy ??? jak go polaczyć z fonem???

13 Sty 2010, 10:35

Ale kolego to jest jakiś fabryczny zestaw głośnomówiący czy dokładany? Jeżeli dokładany to napisz jakiej firmy i jakiś model.
Tablice Rejestracyjne - wpisz numer i sprawdź skąd pochodzi auto.
Michał
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 7
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[C] Stilo 1,9 / Focus mk2 1,6 / Astra H 1,9 / 307 1.6 / Octavia II 1,9 [C] Stilo 1,9 / Focus mk2 1,6 / Astra H 1,9 / 307 1.6 / Octavia II 1,9
    Podstawowe kryteria zestawienia: - samochody segmentu C - nadwozie kombi - silnik diesla o mocy ok. 110KM - manualna skrzynia biegów - modele z ok. 2005r. Wytypowane modele do zestawienia: - Fiat Stilo 1,9 JTD - 120KM ...
    System zdalnego parkowania na parkingach wielopoziomowych System zdalnego parkowania na parkingach wielopoziomowych
    Audi otrzymuje w USA dwie nagrody za system zdalnego parkowania. Rozwiązania techniczne, które Audi stworzyło z myślą o tzw. zdalnym, bez ingerencji kierowcy parkowaniu, znalazły duże uznanie także u amerykańskich ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Prysznic w Kamperze
      Z ulicy na tor - Poznań
      Pontiac GTO
      Trial Lędziny 2014 czerwiec