Zestaw Głośnomówiacy ??? jak go polaczyć z fonem???

Zestaw Głośnomówiacy ??? jak go polaczyć z fonem???

12 Sty 2010, 19:19

Witam kopiłem niedawno samochód Opel Vectra znajduje sie w nim zestaw głośnomówiący jednak nie mam zielonego pojęcia jak go podłączyć do telefonu (SE k800i) do zestawu nie ma żadnej instrukcji a poprzedni właściciel tez tego nie rozszyfrował zestaw ma przyciski :
zielona i czerwona słuchawka i przycisk głośności i jeszcze jakiś jeden bardzo prosze o jakies podpowiedzi bo za nic nie mogę tego zrobić telefon sprawny 100% pozdrawiam czekam na odp
tomaszek9321
Nowicjusz

Miejscowość: wąchock :P

Re: Zestaw Głośnomówiacy ??? jak go polaczyć z fonem???

13 Sty 2010, 09:35

Ale kolego to jest jakiś fabryczny zestaw głośnomówiący czy dokładany? Jeżeli dokładany to napisz jakiej firmy i jakiś model.
Tablice Rejestracyjne - wpisz numer i sprawdź skąd pochodzi auto.
Michał
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 7
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Najważniejsze fakty o wodorze i samochodach na ogniwa paliwowe Najważniejsze fakty o wodorze i samochodach na ogniwa paliwowe
    Na świecie coraz więcej mówi się o wodorowych ogniwach paliwowych. Jest też dostępnych już kilka modeli samochodów które są nimi zasilane. Wodór jest pierwiastkiem powszechnie występującym w przyrodzie, ...
    Wywrotki giganty to największe ciężarówki na świecie Wywrotki giganty to największe ciężarówki na świecie
    Wozidła sztywnoramowe to największe na świecie pojazdy kołowe. Ładowność największych z nich znacznie przekracza 300 t, a wielkość odpowiada dużemu jednorodzinnemu domowi. Zbudowanie tak imponujących rozmiarami pojazdów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • IMG 1976
      Lorinser SL 500, przód
      Skoda Citigo, bok
      Off-road, Katowice, 43