Zestaw Głośnomówiacy ??? jak go polaczyć z fonem???

Zestaw Głośnomówiacy ??? jak go polaczyć z fonem???

12 Sty 2010, 19:19

Witam kopiłem niedawno samochód Opel Vectra znajduje sie w nim zestaw głośnomówiący jednak nie mam zielonego pojęcia jak go podłączyć do telefonu (SE k800i) do zestawu nie ma żadnej instrukcji a poprzedni właściciel tez tego nie rozszyfrował zestaw ma przyciski :
zielona i czerwona słuchawka i przycisk głośności i jeszcze jakiś jeden bardzo prosze o jakies podpowiedzi bo za nic nie mogę tego zrobić telefon sprawny 100% pozdrawiam czekam na odp
tomaszek9321
Nowicjusz

Miejscowość: wąchock :P

Re: Zestaw Głośnomówiacy ??? jak go polaczyć z fonem???

13 Sty 2010, 09:35

Ale kolego to jest jakiś fabryczny zestaw głośnomówiący czy dokładany? Jeżeli dokładany to napisz jakiej firmy i jakiś model.
Tablice Rejestracyjne - wpisz numer i sprawdź skąd pochodzi auto.
Michał
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 7
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pojazdy wojskowe MAN i STAR Pojazdy wojskowe MAN i STAR
    MAN Nutzfahrzeuge często przewija się w kontekście rozmów o pojazdach wojskowych. Powodem jest to, że od dawna samochody ciężarowe tej marki znajdują się w ofercie dla naszej armii, a niektóre modele są w eksploatacji. ...
    Nie wpadnij w dziurę Nie wpadnij w dziurę
    Zima powoli ustaje, a wraz z wyższymi temperaturami i topniejącym śniegiem na drogach pokazują się dziury. Jazda po takiej ulicy wymaga od kierowcy sporo cierpliwości i umiejętności. Zwłaszcza, że nieumiejętne pokonywanie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Summer Cars Party 2009
      Wrak Race na płycie lotniska
      Chevrolet Camaro Z28 Cabrio
      Syrena 101, 1961 rok