Zestaw głośnomówiący NOKIA

Zestaw głośnomówiący NOKIA

10 Sty 2010, 03:30

Witam.

Kilka dni temu kupiłem Forda Focusa i mam w nim zainstalowaną instalację zestawu głośnomówiącego Nokia. Jest nadajnik/odbiornik bluetooth, stacja do zabudowania telefonu z przewodem gdzie przypuszczam działa ładowanie no i nawigacja. Jest mikrofon zainstalowany obok lusterka wstecznego, nadajnik/odbiornik obok radia no i ta stacja, o której już wspomniałem. Obecnie posiadam SonyEriccsona 550i i on posiada bluetooth ale podczas próby połączenia się z tym zestawem połączenie nawiązuje się ale potrzebny jest KOD. Telefon prosi o kod podczas łączenia się. I teraz mam pytanie: czy istnieje jakiś "uniewersalny" kod, czy muszę szukać numerów seryjnych tego zestawu? Czy wyrzucić to z auta? Bo szkoda, rzecz wydaje się bardzo pożyteczną. Proszę o informację. Liczę, że nie tylko ja mam takie coś i ktoś sprawę już rozwikłał. Wóz sprowadzony z Holandii.

Pozdrawiam.
EQALISER
Nowicjusz

Miejscowość: Jaworzno

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jedziesz na majówkę? Umyj auto! Jedziesz na majówkę? Umyj auto!
    Utrzymanie w czystości szyb i świateł to obowiązek każdego kierowcy, ponieważ widoczność ma wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Zapowiadana na majówkę zmienna pogoda powinna zmobilizować prowadzących auta do skontrolowania ...
    Kalkulatory motoryzacyjne Kalkulatory motoryzacyjne
    Czy opłacalny jest montaż instalacji LPG do samochodu? Czy warto i po jakim czasie jej koszty się nam zwrówcą. W pozostałych kalkulatorach przeliczycie jednostki mocy, prędkości, ciśnienia czy też momentu obrotowego.

•  
    • Warto przeczytać
    • Volkswagen Crafter 4MOTION, TDI
      Myjnia bikini, dziewczyny, carwash, 32
      Rage-Race 2010
      Volkswagen Polo R WRC, Rajd Monte Carlo 2014, ośnieżona droga