Zestaw głośnomówiący NOKIA

Zestaw głośnomówiący NOKIA

10 Sty 2010, 02:30

Witam.

Kilka dni temu kupiłem Forda Focusa i mam w nim zainstalowaną instalację zestawu głośnomówiącego Nokia. Jest nadajnik/odbiornik bluetooth, stacja do zabudowania telefonu z przewodem gdzie przypuszczam działa ładowanie no i nawigacja. Jest mikrofon zainstalowany obok lusterka wstecznego, nadajnik/odbiornik obok radia no i ta stacja, o której już wspomniałem. Obecnie posiadam SonyEriccsona 550i i on posiada bluetooth ale podczas próby połączenia się z tym zestawem połączenie nawiązuje się ale potrzebny jest KOD. Telefon prosi o kod podczas łączenia się. I teraz mam pytanie: czy istnieje jakiś "uniewersalny" kod, czy muszę szukać numerów seryjnych tego zestawu? Czy wyrzucić to z auta? Bo szkoda, rzecz wydaje się bardzo pożyteczną. Proszę o informację. Liczę, że nie tylko ja mam takie coś i ktoś sprawę już rozwikłał. Wóz sprowadzony z Holandii.

Pozdrawiam.
EQALISER
Nowicjusz

Miejscowość: Jaworzno

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Miejski model w nowej odsłonie - Skoda Citigo Miejski model w nowej odsłonie - Skoda Citigo
    Na wiosnę 2017 roku najmniejszy model Škody zyskuje zmodernizowany przód nadwozia oraz zmiany we wnętrzu. Nową twarz modelu buduje przeprojektowana maska, grill oraz zderzak z wbudowanymi światłami przeciwmgłowe, ...
    LED-owa rewolucja LED-owa rewolucja
    Jeszcze niedawno za szczyt nowoczesności uchodziły reflektory biksenonowe, jednak ich kariera już dobiega końca – dziś nowe modele aut coraz częściej wyposażane są w reflektory LED. Mało kto wie, że pierwszym samochodem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Z ulicy na tor - Poznań
      Subaru Impreza
      Lexus LS 500 XF50, podwozie
      Seat Ibiza - 260 KM, 435 NM, przed startem