Zestaw kosmetyków

Zestaw kosmetyków

04 Wrz 2016, 11:38

Cześć,

Chciałbym kupić lepszy zestaw kosmetyków i dlatego prośbą o poradę. Wybrałem firmę Shiny Garage.

SHINY GARAGE APPLE DRESSING - do odświeżenia plastików w środku
SHINY GARAGE CARPET CLEANER - do wyprania tapicerki, boczkow drzwi

I teraz pytanie o środek do lakieru - MORNING DEW DETAILER Z WOSKIEM - myślałem o tym, tylko nie mogę ogarnąć, wystarczy położyć to na umyty lakier czy wcześniej go na woskowac i dopiero detailer?

Co myślicie o tym zestawie? Z góry dzięki za wszystkie rady

Samochód to Vectra C
Bielu92
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 20 12 1992
Auto: Renault Clio
Silnik: 1.4 75 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Zestaw kosmetyków

27 Wrz 2016, 18:05

Bielu92 napisał(a):I teraz pytanie o środek do lakieru - MORNING DEW DETAILER Z WOSKIEM - myślałem o tym, tylko nie mogę ogarnąć, wystarczy położyć to na umyty lakier czy wcześniej go na woskowac i dopiero detailer?

Ten środek jak sama nazwa wskazuje jest z woskiem i nakładasz go na wysuszony czysty lakier po myciu.
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3290
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

28 Wrz 2016, 14:03

Polecam użyć dwie mikrofibry, jedna do przetarcia wosku, druga do końcowego przetarcia. Całkiem inna praca jest z tym środkiem
zielonek
Aktywny

Auto: P 206

19 Paź 2016, 07:58

Cześć, ja używam od jakiegoś czasu chemii z ProElite, miałem kiedyś cos z Shine ale powiem że Proelit bardziej mi podchodzi.
Do plastików mam Cockpit Oceanic, a do takiego szybkiego przeprania i przeczyszczenia plamek na fotelach czy boczków mam General GT, fajna chemii za normalne pieniadze.
W sumie to uzywam całego zestawu z tej firmy i jestem zadowolony.
lemonek18
Obserwowany

Prawo jazdy od: 13 01 1995
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Ford Mondeo MK IV
Silnik: 2,0
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2010
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Superb w nowym stylu Superb w nowym stylu
    Nowy Superb wprowadza ŠKODĘ na kolejny poziom w wielkim stylu. Nieziemski design rozpoczyna nową erę ŠKODY, czyniąc każdą podróż wyjątkowym wydarzeniem, a klasa premium właśnie stała się dostępna. Nowa ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006