Zimowe opony bieżnikowane - porady , opinie

Zimowe opony bieżnikowane - porady , opinie

26 Lis 2015, 17:10

Witam
Jak w temacie co myślicie o oponkach zimowch "nowych" bieżnikowanych firmy Technic Type ?:) Lub jakie inne firmy z bieżnikowanych polecacie ?:)
passat92
Aktywny

Miejscowość: Dębica
Prawo jazdy od: 06 07 1985
Przebieg/rok: 7tys. km
Auto: Passat B3
Silnik: 1.9D 68KM
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1992

Re: Zimowe opony bieżnikowane - porady , opinie

31 Sty 2016, 13:02

Raczej wszystko jedno. Equipe miałem na poprzednim samochodzie, głośne jak to nalewki, lekko wybrzuszyła się się jedna opona - pewno coś pękło w osnowie i z boku wyglądały gorzej niż 9 letnie vredestein. Jak poprzednio je ściągnąłem nie zaznaczyłem kolejności. Po założeniu na auto na zimę ściągała kierownica. Musiałem znów przekładać. Na letnich Dębicach + Vredestein kolejność może być dowolna, nic się nie dzieje.
Longhorn
Aktywny
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 437
Miejscowość: pdk
Auto: Toyota Corolla E12 FL
Silnik: 1.4 VVT-i 97KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Rok produkcji: 2006
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zimowe porządki w samochodzie Zimowe porządki w samochodzie
    Pierwsze opady śniegu, oblodzone ulice i chodniki oraz mroźne temperatury powinny być wyraźnym sygnałem dla kierowców, żeby przygotować samochód do zimy. Wymiana opon, sprawdzenie układu hamulcowego czy zaopatrzenie ...
    Warsaw Moto Show 2015 Warsaw Moto Show 2015
    Po oficjalnym otwarciu targów przez organizatorów, odbyła się konferencja prasowa Arrinery, a następnie konferencje i warsztaty. Wieczorem podczas uroczystej gali miał miejsce finał siódmej edycji plebiscytu "Złotej Kierownicy". ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006