Złomowanie aut, części używane autozlom24h

Złomowanie aut, części używane autozlom24h

09 Lut 2016, 09:42

Jeżeli mieszkasz w okolicach Górnego Śląska i potrzebujesz używanych części samochodowych, wstąp na ul. Uniczkowską 85 w Katowicach. Posiadamy większość marek i modeli samochodów. Znajdziesz tam:
- Silniki
- Karoseria
- Lampy
- Fotele i kanapy
- Skrzynie biegów
- Zawieszenia
- Sterowniki silników
- Komputery pokładowe
- Szyby samochodowe
- Opony i koła używane

Reklama
Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 16 Lut 2016, 10:13, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Reklama
ArturoSss
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 12 06 2003
Auto: Opel Astra III

Re: Złomowanie aut, części używane autozlom24h

15 Lut 2016, 20:19

Akurat mogę polecisz wasz złom [reklama] bo ostatnio oddałem tam mojego wraka i dostałem dobry kwit :)
Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 16 Lut 2016, 10:11, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Reklama
DawidWW
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 03 06 2013
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Golf 3 GTI
Silnik: 2.0
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1993
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie rób krzywdy kierowcy i zapinaj z tyłu pasy bezpieczeństwa Nie rób krzywdy kierowcy i zapinaj z tyłu pasy bezpieczeństwa
    Pasy bezpieczeństwa są najbardziej efektywnym urządzeniem chroniącym pasażera podczas wypadku. Aż 60 proc. osób siedzących z tyłu nadal nie zapina pasów. Pasy bezpieczeństwa są najbardziej efektywnym urządzeniem ...
    Toyota Tundra i Sequoia TRD Sport oraz RAV4 Adventure Toyota Tundra i Sequoia TRD Sport oraz RAV4 Adventure
    Na targach w Chicago Toyota zaprezentowała swoją ofertę dla rodzin lubiących aktywnie spędzać czas. Pick-up Tundra i pełnowymiarowy SUV Sequoia otrzymały pakiet TRD Sport. Nową wersję o nazwie Adventure otrzymał także RAV4. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Moto Piknik Tychy 2007
      Monster Jam
      Citroen DS Divine Concept, tył
      Głośniki w przednich drzwiach