Złomowanie czy inny sposób?

Re: Złomowanie czy inny sposób?

02 Lip 2015, 08:13

Trzeba było poczekać i spróbować sprzedać, ewentualnie do jakeigoś mechanika na części :D
SylwekN
Nowicjusz

Miejscowość: Jaktorów
Auto: Punto III

22 Lip 2015, 12:15

Łatwo mówić trudniej zrobić. Próbowałem wszystkiego jak się nie sprzedaje to nie ma co się kopać z koniem tylko skorzystać ze złomowanie/skupu i mieć problem z głowy. :mrgreen:
Merk
Nowicjusz

Auto: Audi

26 Lip 2015, 14:45

carsheaven
borsuk
Nowicjusz

Auto: Opel astra

27 Lip 2015, 12:36

Wydaje mi się, że najlepszym sposobem jest skup aut. Jeśli nic już z tego samochodu nie będzie pożytecznego to po co go trzymac? Lepiej gotówkę do ręki dostac :D [reklama]
Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 28 Lip 2015, 11:50, edytowano w sumie 1 raz
Powód: reklama
cympekwm
Nowicjusz

Auto: nissan micra

21 Sie 2015, 14:55

Zaraz tam nic pożytecznego. Można postawić w ogródku i posadzić wkoło roślinki. Tylko kto będzie płacił OC? :naughty:
Pistolecik
Początkujący
Awatar użytkownika

24 Sie 2015, 18:11

Co wartościowsze części należy sprzedać, a resztę oddać na złom. To się najbardziej opłaca.
michu007
Obserwowany

Prawo jazdy od: 04 07 1975
Auto: VW Polo
Paliwo: Diesel
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Największa na świecie Największa na świecie "Kula zorba" z samochodem w środku
    Największa na świecie "Kula zorba" z samochodem w środku Nissan zbudował największą na świecie kulę zorba, która w swoim wnętrzu chroni naturalnej wielkości Nissana Note. Ogromna, wypełniona powietrzem kula o średnicy ...
    Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...

• Re: Złomowanie czy inny sposób?

29 Wrz 2015, 10:08

Zgadzam się z wypowiedzią powyżej, do złomowania przyjmą samochód w każdym stanie, więc dlaczego by go nie rozebrać z wartościowych rzeczy? Dzięki temu można zaoszczędzić sporo pieniędzy.
    Pistolecik
    Początkujący
    Awatar użytkownika

27 Sty 2016, 12:12

Łatwiejsze jest złomowanie auta, niż samemu rozbieranie go na części. Po pierwsze - trzeba to umieć, po drugie - mieć narzędzia, po trzecie - mieć miejsce do ich składowania i po czwarte - trzeba je sprzedaż, to często wiąże się z kosztami (np wystawienie części na aukcję).

Jeśli chodzi o samo złomowanie to ja złomowałem w [reklama], a też liczyłem właśnie, co by mi się bardziej opłacało - części czy złom :)
    ArturoSss
    Nowicjusz
    Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 12 06 2003
    Auto: Opel Astra III

01 Lut 2016, 23:28

W grę wchodzi także uzyskanie odpowiedniego zaświadczenia z legalnej firmy zajmującej się kasacją pojazdów, to jedyny sposób na wyrejestrowanie pojazd (poza sprzedażą, kradzieżą itd).
    Pistolecik
    Początkujący
    Awatar użytkownika

• Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili