Złomowanie samochodu

Złomowanie samochodu

29 Maj 2007, 13:29

Witam. Jestem tu nowy. Jeśli był poruszany podobny temat to bardzo przepraszam. Chodzi mi o to jaka jest procedura ze złomowaniem samochodu. Mam starego opla i nie opłaca mi sie go robic. jest zarejestrowny ale nie opłacony. Co musze zrobic zeby go zezłowmowac
bartekziom13
Nowicjusz

Re: Złomowanie samochodu

29 Maj 2007, 21:19

Procedura złomowania auta wygląda mniej więcej tak:
Auto odstawiamy do punktu kasacji, tu unieważniany jest dowód rejestracyjny i karta pojazdu (odcięcie dolnego rogu strony tytułowej) oraz tablice rejestracyjne (przedziurawienie trzema otworami o średnicy 1 cm). Właściciel dostaje także zaświadczenie o kasacji samochodu. Ze wszystkim trzeba zgłosić się do wydziału komunikacji i wyrejestrować pojazd.
Pozdro. Kacper
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3281
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak producenci zarabiają na częściach Jak producenci zarabiają na częściach
    Bezawaryjność? To dla producenta bankructwo. Dlatego producenci robią wszystko, żeby części, które psują się często lub są konieczne do wymiany po danym przebiegu, połączyć z częsciami drogimi, któe psują się rzadko albo ...
    Skoda Superb w wersji kombi Skoda Superb w wersji kombi
    Pierwszy egzemplarz nowej ŠKODY Superb w wersji kombi dla Klienta z Czech, został już wyprodukowany. Zbudowany w fabryce w Kvasinach samochód posiada silnik 2.0 TDI i biały lakier nadwozia. ŠKODA Superb ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Grand Turismo Polonia 2008
      Porsche 911 Turbo S
      EMS Brussels
      WST 1/4 MILI
      Audi A8 hybrid, 5