Zły nr polisy współwinnego

zły nr polisy współwinnego

16 Maj 2016, 11:47

Z góry przepraszam jeśli zły temat.

Miałem stłuczkę samochodową, mężczyzna z 2 samochodu w żaden sposób nie chciał się dogadać, jedynie groził policją, nie miałem zamiaru ustępować więc przyjechała policja orzekła współwinę, dostaliśmy pkt karne i po mandacie oraz nakazała podać sobie wzajemnie dane do ubezpieczenia. Ów pan jak się dziś okazało podał mi nr. polisy nie wiadomo skąd. Dzwoniłem do swojego ubezpieczyciela oraz ubezpieczyciela u którego rzekomy nr polisy jest. Zarówno jeden jak i drugi (mają podpisaną jakąś współpracę) stwierdzili że nr polisy NIE NALEŻY do samochodu sprawcy.
I tu moje pytanie. Czy grozi coś za podawanie nie swoich bądź nie istniejących danych?
Ostatni4Ever
Obserwowany

Auto: Brak

Re: zły nr polisy współwinnego

18 Maj 2016, 15:03

Najpierw sprawdź czy masz dobry/zły numer polisy. https://www.ufg.pl/infoportal/faces/ora ... i6743a5_50
Wpisujesz numer rejestracyjny tego pojazdu i wyświetli Ci się nazwa TU i numer polisy.
demon6678
Obserwowany

Auto: Opel Astra
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mercedes Klasy V Mercedes Klasy V
    Solidny przód i wyjątkowe kształty. Skonstruowana z pasją, z myślą o radościach i wyzwaniach codzienności, nowa Klasa V oferuje zmienny układ wnętrza, a jednocześnie zapewnia imponujące wrażenia podczas jazdy. Przyciąga ...
    Ponad 210-konna Toyota Yaris Ponad 210-konna Toyota Yaris
    Sportowa wersja Yarisa z mocnym silnikiem benzynowym. Wraz z nim Toyota powraca do segmentu hot hatchów. Auto o 3-drzwiowym nadwoziu i silniku 210 KM to ogniwo łączące Yarisa WRC z rynkową linią najpopularniejszego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili