Zły nr polisy współwinnego

zły nr polisy współwinnego

16 Maj 2016, 12:47

Z góry przepraszam jeśli zły temat.

Miałem stłuczkę samochodową, mężczyzna z 2 samochodu w żaden sposób nie chciał się dogadać, jedynie groził policją, nie miałem zamiaru ustępować więc przyjechała policja orzekła współwinę, dostaliśmy pkt karne i po mandacie oraz nakazała podać sobie wzajemnie dane do ubezpieczenia. Ów pan jak się dziś okazało podał mi nr. polisy nie wiadomo skąd. Dzwoniłem do swojego ubezpieczyciela oraz ubezpieczyciela u którego rzekomy nr polisy jest. Zarówno jeden jak i drugi (mają podpisaną jakąś współpracę) stwierdzili że nr polisy NIE NALEŻY do samochodu sprawcy.
I tu moje pytanie. Czy grozi coś za podawanie nie swoich bądź nie istniejących danych?
Ostatni4Ever
Obserwowany

Auto: Brak

Re: zły nr polisy współwinnego

18 Maj 2016, 16:03

Najpierw sprawdź czy masz dobry/zły numer polisy. https://www.ufg.pl/infoportal/faces/ora ... i6743a5_50
Wpisujesz numer rejestracyjny tego pojazdu i wyświetli Ci się nazwa TU i numer polisy.
demon6678
Obserwowany

Auto: Opel Astra
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nissan Note - opracowany pod kątem europejskich dróg Nissan Note - opracowany pod kątem europejskich dróg
    Dzięki innowacyjnej stylistyce, debiutującym w tym sektorze technologiom oraz gamie zaawansowanych silników, nowy Note silnie zaistnieje w segmencie B. Produkowany w Europie Note został opracowany pod kątem europejskich ...
    IF gold award nagroda stylistyczna dla Audi A3 IF gold award nagroda stylistyczna dla Audi A3
    Najnowsza wersja Audi A3 została ponownie nagrodzona za nowoczesną stylistykę. W oczach jury przyznającego nagrody iF, zarówno wnętrze, jak i wygląd zewnętrzny tego kompaktowego modelu z Ingolstadt, wyznacza zupełnie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Drift BMW
      ALT
      SEAT Altea XL, przód
      Samochody wyścigowe BMW