Zmiana głośników..Alhambra 98'

Zmiana głośników..Alhambra 98'

10 Mar 2010, 13:00

Witam.

Chciałbym wymienić głośniki w drzwiach(dwie pary) w seacie 1998r.Problem polega na tym że nie wiem jakie rozmiary będą pasowały?
Coś może polecicie jakiś zestaw ze średniej półki.Wzmacniacz na pewno też.
SpoTNTan
Nowicjusz

Miejscowość: PL

Re: Zmiana głośników..Alhambra 98'

18 Mar 2010, 14:19

przod 165 mm najlepiej w panelu mdf jakis odseparowany system + wygluszenie drzwi tyl sobie daruj
Części Vectra C atrakcyjne ceny
gigit
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kołobrzeg

23 Mar 2010, 01:15

gigit napisał(a):najlepiej w panelu mdf

...gdzie znajdę do seata mdf ? Nie mogę znaleźć szukam nawet pod nazwami: ramki , redukcje , dystanse i kaplica..
SpoTNTan
Nowicjusz

Miejscowość: PL

23 Mar 2010, 10:53

napisz do kogos z allegro czy robia takowe a jak nie to dobry stolarz lub wlasna iniciatywa
Części Vectra C atrakcyjne ceny
gigit
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kołobrzeg
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Fotel samochodowy Toyoty z drukarki 3D Fotel samochodowy Toyoty z drukarki 3D
    Fotele samochodowe zazwyczaj nie należą do najwygodniejszych, choć bywają chlubne wyjątki. Producenci mają w tej dziedzinie jeszcze wiele do zrobienia. Dzisiejsze fotele samochodowe konstruowane są z wykorzystaniem dość starych ...
    Opel ADAM produkowany będzie w fabryce Eisenach w Turyngii Opel ADAM produkowany będzie w fabryce Eisenach w Turyngii
    Fabryka w Eisenach w Turyngii szykuje się do rozpoczęcia produkcji Samochodu Opel ADAM. Miasteczko Eisenach w Turyngii liczy 43 000 mieszkańców i jest miejscem urodzenia Jana Sebastiana Bacha z zamkiem warownym Wartburg ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mój najnowszy nabytek kupiony za ok 120 tyś zł
      Nissan drift, lotnisko
      Volkswagen Passat B5 kombi
      Nocne wyścigi Olsztyn