Zmiana softu w dekoderach satelitarnych.

Zmiana softu w dekoderach satelitarnych.

26 Kwi 2015, 11:19

Mam takie pytanie do znawców tematu.
Posiadam dwa dekodery tv n i chcę wgrać do nich soft tv polsat - i jak włożę do nich kartę polsatu czy będzie to działało i odbierało kanały.
Szukam na necie takiej informacji i nic nie ma napisane - tylko o aktualizacji dekoderów - a to mnie nie interesuje. Jak ktoś coś wie na ten temat proszę o odpowiedź.
Mogę nawet eksperymentować z tymi dekoderami - nie zależy mi na nich - a szkoda się bawić i tracić czas jak efekt nieznany.
Ewentualnie mogę je sprzedać jak ktoś chce - oryginalny zasilacz i pilot jest - kompletne zestawy.
piotrpz87
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Szczecin
Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Mazda 6
Silnik: 2,3
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

Re: Zmiana softu w dekoderach satelitarnych.

27 Kwi 2015, 08:59

Myślę, że potrzebne informacje znajdziesz na tym forum - poszukaj odpowiedniego działu i tam powinienieś znaleść pomoc.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Fałszywe poczucie bezpieczeństwa Fałszywe poczucie bezpieczeństwa
    Pieszy wchodząc na oznaczone pasami przejście często zyskuje fałszywe poczucie bezpieczeństwa. Jak gdyby fakt, że w tym miejscu ma pierwszeństwo, chronił go przed zagrożeniem. W rzeczywistości na przejściach dla pieszych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006