Zmiana umowy

Zmiana umowy

19 Mar 2009, 14:30

Ktoś z Was może zmieniał umowę z neostrady na neo + tv? Kumpel mówił, że można przejść w zasadzie w każdej chwili, ale nie weim czy rzeczywiście tak jest, może naliczają jakieś dodatkowe opłaty (np. za odstąpienie od poprzedniej umowy), Ktoś wie?
drajwer89
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Zmiana umowy

19 Mar 2009, 15:22

To,co mówią inni,to nic nie znaczy.Ciebie obowiązuje umowa,którą podpisałeś.Przeczytaj ją dokładnie.Z całą pewnością jest tam napisane,czy umowa jest z jakimś terminem,czy na okres bezterminowy.Musi też pisać,jakie są ewentualne konsekwencje odstąpienia umowy przed jej skończeniem się.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

Re: Zmiana umowy

20 Mar 2009, 10:36

MotoAlbercik napisał(a):To,co mówią inni,to nic nie znaczy.Ciebie obowiązuje umowa,którą podpisałeś.Przeczytaj ją dokładnie

Tylko, że widzisz, ja nie znam szczegółów tej umowy, bo to nie o mnie chodzi. Myślałem, że może jest jakaś ogólna zasada jak chce się zmienić jedną usługę na drugą.
drajwer89
Nowicjusz
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Moto Session 2016 / relacja Moto Session 2016 / relacja
    Lubelskie Święto Motoryzacji to coroczne targi Moto Session. W tym roku również je odwiedziliśmy żeby pokazać Wam zdjęcia z tej motoryzacyjnej imprezy. Na targach można było pooglądać nowe modele samochodów ...
    Fałszywe poczucie bezpieczeństwa Fałszywe poczucie bezpieczeństwa
    Pieszy wchodząc na oznaczone pasami przejście często zyskuje fałszywe poczucie bezpieczeństwa. Jak gdyby fakt, że w tym miejscu ma pierwszeństwo, chronił go przed zagrożeniem. W rzeczywistości na przejściach dla pieszych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Toyota RSC, przód
      Toyota Auris, tył
      Fiat Barchetta
      VW Scirocco, skupienie kierowcy przed wyścigiem