Zmieniarka mp3 - czy bedzie pasowac?

Zmieniarka mp3 - czy bedzie pasowac?

18 Sty 2016, 16:48

Witam, szykuje sie do zakupu zmnieniarki mp3/ emulatora zmieniarki do mojego auta. Posiadam Citroena Xsare II z 2002 roku w wersji Exclusive. W aucie mam radio Citroena kasetowe typowe dla tego modelu z tamtych lat, w bagazniku mam zmieniarke na 6 plyt (dzialajaca). Moje pytanie brzmi, czy jak kupie dedykowana zmieniarke mp3 na allegro to czy na pewno uda mi sie to wszystko podlaczyc, oraz czy nie bedzie niespodzianki w postaci tego iz na przyklad radio nie bedzie jej obslugiwac etc. Prosze o porady, oraz o udzielenie informacji, na co zwrocic uwage w samochodzie przed zakupem tego itd. Pozdrawiam i z gory dziekuje.
eminem
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 12 10 1990
Auto: francuz

Re: Zmieniarka mp3 - czy bedzie pasowac?

04 Lip 2016, 15:36

Jeżeli kupisz dedykowaną to na pewno będzie pasowało i będzie grało. Taką tzw. zmieniarkę cyfrową podłącza się w miejsce oryginalnej. Później tylko trzeba pamiętać o odpowiednim umieszczeniu folderów na karcie żeby radio widziało je jak płyty i tyle.

Jak kupujesz (pewnie już kupiłeś) to warto sprawdzić czy numer radyjka jest na liście tego urządzenia jako dedykowane do tego modelu.
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3289
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Jak jeździć po nawałnicy? Jak jeździć po nawałnicy?
    W lecie często nawiedzają nas intensywne burze, gwałtowne opady deszczu i nawałnice. Takie warunki atmosferyczne są bardzo niebezpieczne w szczególności dla kierowców. Pod wpływem silnego wiatru łamią się gałęzie, a intensywny ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006