Znizki po wspólwłascicielu ??

znizki po wspólwłascicielu ??

27 Maj 2010, 19:01

Ubezpieczyłem samochód 2 lata temu ja jako właściciel i ojciec jako współwłaściciel. Ja miałem zniżek 0 a ojciec 60 jak ubezpieczałem I nie wiem jak jest ze znizkami gdybym np. chciał ubezpieczyć na siebie drugi samochód to czy zniżki przejdą mi z ojca czyli 60% czy tylko wypracowane przeze mnie te 20?
irekkk
Nowicjusz
 
Posty: 4
Rejestracja: 20 Gru 2009, 17:15
Miejscowość: Rzeszów

Re: Znizki po wspólwłascicielu ??

27 Maj 2010, 19:55

przez 2 lata masz 0 dopiero od 3 się zbiera :wink: no chyba że promocja jakaś,
ale zniżek po Tacie nie odziedziczysz musisz swoje wypracować
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP
 
Posty: 6626
Zdjęcia: 1
Rejestracja: 03 Wrz 2009, 23:40
Miejscowość: z błota ;)

Re: znizki po wspólwłascicielu ??

28 Maj 2010, 16:33

irekkk napisał(a):Ubezpieczyłem samochód 2 lata temu ja jako właściciel i ojciec jako współwłaściciel. Ja miałem zniżek 0 a ojciec 60 jak ubezpieczałem I nie wiem jak jest ze znizkami gdybym np. chciał ubezpieczyć na siebie drugi samochód to czy zniżki przejdą mi z ojca czyli 60% czy tylko wypracowane przeze mnie te 20?


W Twojej sytuacji przysługuje ci 20% wypracowanych zniżek, jeśli ubezpieczasz się bez współwłaściciela. Ubezpieczyciel bierze pod uwagę pełne lata bezszkodowej jazdy. Zwróć jednak uwagę w jaki sposób nalicza zniżki ubezpieczyciel, u którego zamierzasz się ubezpieczyć. W Link4 naliczamy zniżki według zasady każdy rok bezszkodowej jazdy przekłada się na 10% zniżki. Czyli po dwóch latach bezszkodowej historii – przyznamy Ci 20% zniżki na ubezpieczenie OC lub Pakiet. Przy wyborze ubezpieczyciela zwróć też uwagę na takie opcje, jak możliwość przeniesienia swoich zniżek z polisy OC na AC – te i inne zniżki (polecanie ubezpieczenia, za płatność kartą kredytową, dedykowaną rodzicom) mogą skutecznie obniżyć cenę ubezpieczenia np. w Link4.
Ekspert_Link4
Nowicjusz
 
Posty: 41
Rejestracja: 28 Maj 2010, 16:31
Miejscowość: Warszawa
 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Jesień i niespodziewane leśne zwierzęta na drodze Jesień i niespodziewane leśne zwierzęta na drodze
  Teraz, kiedy zmierzch zapada dużo szybciej, a dodatkowo pogoda potrafi być mglista i deszczowa, łatwo można nie zauważyć zwierzęcia wybiegającego na jezdnię. Większość dzików, saren i innych leśnych zwierząt ginie ...
  Jak uczyć dzieci bezpieczeństwa na drogach? Jak uczyć dzieci bezpieczeństwa na drogach?
  Aby skutecznie uczyć dzieci w wieku od 4 do 12 lat odpowiedniego zachowania w zakresie bezpieczeństwa ruchu, trzeba wiedzieć o ograniczeniach związanych z wiekiem oraz o tym, że nikt nie zrobi tego tak skutecznie jak rodzice ...

 •  
  • Warto przeczytać
  • Trial Lędziny 2014 czerwiec
   Master Truck
   SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
   Fiat Freemont Cross
   Samochody z graffiti