Zrywne autko z Lpg10-12 tyś

Zrywne autko z Lpg10-12 tyś

29 Maj 2016, 18:20

Witam. Pisze tutaj poniewaz poszukuje zrywnego ,dosyc mocnego samochodu z LPG. Mam do przeznaczenia 12 tys (niestety juz w tym musi byc gaz). Chcial bym , zeby byla to 5 drzwiowka,choc coupe tez mi sie podoba. Myślałem nad a31.8t/leonem ale leon odpada cenowo a audi w 5 drzwiach podobnie. Na e46 raczej nie wystarczy ,e39? Moze sab 93? Jesli ktos moze to prosze o pomoc
David2803
Początkujący

Auto: nie mam

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak jeżdżąc skracamy sobie drogę - jazda na skróty Jak jeżdżąc skracamy sobie drogę - jazda na skróty
    Jazda wyznaczonym torem wydaje się kierowcom jedną z oczywistych zasad ruchu drogowego. Tymczasem wielokrotnie można zaobserwować niebezpieczne zjeżdżanie samochodów na sąsiedni pas ruchu, zwłaszcza na zakrętach.
    Obłożona szlachetnym drewnem kierownica Obłożona szlachetnym drewnem kierownica
    Drewniane kierownice są elementem często spotykanym w najdroższych autach klasy premium. Wykonuje się je zwykle metodą podobną do stosowanej przy produkcji uchwytów parasoli – przez gięcie podłużnych kawałków drewna w odpowiednio ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili