1.8 ADR problem na zimnym

1.8 ADR problem na zimnym

19 Lis 2017, 11:11

Witam mam problem ze swoim ADR. Gdy zimny odpala normalnie lecz gdy jadę (jeszcze zimy) po paru minutach jazdy potrafi szarpać i chodzić tylko na 3 cylindry i tak zostaje póki się nie nagrzeje lecz gdy temperatura skoczy do 90 stopni wszystko powraca do normy i nic się nie dzieje. posiadam instalacje gazową sekwencja i chodzi tak samo na gazie i na benzynie ( gaz cały czas przełączam sam gdy przejadę ok 5-7km)

Kable wymienione na nowe

cewka także nowa (stara już odmówiła posłuszeństwa)

świece mają nalatane 8tyś km

gdy podłączę pod VAGA nie ma żadnych błędów

Przepływka czyszczona

Proszę o pomoc , już nie mam siły z tym silnikiem co chwilę coś :(
xelis111
Obserwowany

Prawo jazdy od: 06 05 2016
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Passat b5
Silnik: 1.8 ADR 125km
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998

Re: 1.8 ADR problem na zimnym

04 Gru 2017, 23:02

Zawory ok? Specjalistyczne zakłady LPG montują instalacje która podczas przyspieszania i ciężkiej pracy dodaje odrobinę paliwa do studzenia zaworów ssących. 1.8ADR jest wredny do gazu. Przepustnica czysta i nie dostaje pitolca?
Na mojej liście ignorowanych aktualnie biwakują: fate, bonifacy
speedyrider
Początkujący

Zdjęcia: 5
Miejscowość: Łomianki
Prawo jazdy od: 19 07 1985
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Taczka
Paliwo: Inne
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2017
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pirelli powraca do produkcji opon krzyżowych (diagonalnych) Pirelli powraca do produkcji opon krzyżowych (diagonalnych)
    Po przeszło 50 latach ciągłej produkcji opon radialnych, Pirelli powraca do produkcji tradycyjnych opon krzyżowych (diagonalnych). Nowa odsłona kultowych opon skierowana jest do miłośników klasycznych samochodów, ...
    Renault Maxity Euro V - mała ciężarówka Renault Maxity Euro V - mała ciężarówka
    Renault Maxity – mała ciężarówka (samochód dostawczy) zabudowana na bazie ramy z wagonową kabiną, wprowadzona na rynek w 2007 r., poddana została wielu modyfikacjom wraz z wejściem w życie nowych norm ...

•