1)UB Transport Ltd 2) Mazda 3 czy Audi A3

1)UB Transport Ltd 2) Mazda 3 czy Audi A3

19 Mar 2009, 19:52

1)
Jest to firma pośrednicząca w zakupie i dostawie samochodu. Tutaj macie link do ich strony: http://ubltduk.web.officelive.com/default.aspx.

Niby wszystko ladnie pieknie, ale ta zaliczka 30% nie daje mi spokoju, tymbardziej ze sam samochod jest w promocyjnej cenie. Chociaz cena samochody w zadnym stopniu nie zalezy od nich. Slyszeliscie moze cos o tej firmie dobrego lub zlego??

2) Zastanawiam sie nadal ktory samochow wybrac, chodzi o silniki diesela. Mazda pojemnosc 1,6 : Audi 2,0. Oba to rocznik 2007. Mazda jes do kupienia w miejscu mojego zamieszkania, natosmiast Audi do sprowadzenia z Anglii. Co polecacie??
Szabra
Nowicjusz

Re: 1)UB Transport Ltd 2) Mazda 3 czy Audi A3

19 Mar 2009, 20:23

brałbym mazde.mniejszy silnik wiec pewnie bardziej ekonomiczna, mniej awaryjna niż audi. no i mnie osobiście nie pokoi w audi to aluminiowe zawieszenie. nie wiem dokladnie jak ono sie sprawuje na naszych drogach bo zbyt duzo audi nie jezdzilem raczej sporadycznie, ale na dluzysz okres moze sie okazac to slabym punktem audi.i wiekszy silnik czyli oplaty wieksze.
matttias1234
Zaawansowany

Miejscowość: Dolnyśląsk

Re: 1)UB Transport Ltd 2) Mazda 3 czy Audi A3

19 Mar 2009, 20:24

Zaliczka na auto, które stoi gdzieś daleko???
Z daleka od takich nibyokazji.
Joter
Aktywny

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Tydzień Designu w Mediolanie - Mazda i sztuka współczesna Tydzień Designu w Mediolanie - Mazda i sztuka współczesna
    Mazda przełamuje konwencje, również w zakresie stylizacji samochodów. Aby podkreślić dbałość o funkcjonalne piękno, której dowodem jest nagradzany motyw projektowy nowej generacji samochodów "KODO: ...
    BMW Concept serii 6 Coupé 2010 BMW Concept serii 6 Coupé 2010
    BMW Concept serii 6 Coupé to sportowy samochód dla koneserów piękna, którzy cenią luksus i przełomowe technologie. Koncept symbolizuje pasję zespołu projektantów BMW, znajdującą odzwierciedlenie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      S2020005
      Subaru Impreza STI
      GTP Light