1sze auto dla studenta, zielonego w temacie samochodów

Re: 1sze auto dla studenta, zielonego w temacie samochodów

11 Gru 2009, 16:19

galadieraa temat byl w sierpniu poruszony ;)
Kierunkowskaz
Zaawansowany

Miejscowość: Warszawa (WI)

Re: 1sze auto dla studenta, zielonego w temacie samochodów

28 Mar 2010, 20:06

Sorry że odgrzewam, ale poruszyliście temat który mnie dotyczy a nigdzie indziej nie mogłem znaleźć info na ten temat, chodzi dokładniej o:
ma poj 1272 i jest powyżej progu opłat OC ustalonego na 1250... wyjątkiem jest MTU ,gdzie próg to 1300

Jestem w trakcie wyboru jakiegoś taniego ale szybkiego samochodu i napaliłem się na Polo II 1.3 75KM ale właśnie jego pojemność to 1272 a większość ubezpieczycieli ma ten niższy próg do 1250.

Czy wie ktoś czy gdzieś oprócz MTU próg ustalony jest do 1300 ?
deka87
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Łódź
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW 3 Gran Turismo wzbogaci gamę modeli BMW serii 3 BMW 3 Gran Turismo wzbogaci gamę modeli BMW serii 3
    Nowe BMW 3 Gran Turismo to innowacyjna koncepcja, która wzbogaci gamę modeli BMW serii 3. Trzeci wariant nadwoziowy w tej rodzinie łączy dynamikę Sedana, sportowy genotyp oraz praktyczny i wszechstronny charakter wersji ...
    Skręcanie w lewo drożej Nas kosztuje od skrętu w prawo! Skręcanie w lewo drożej Nas kosztuje od skrętu w prawo!
    Kierowcy próbują wszystkich sposobów, aby oszczędzić na paliwie. Okazuje się, że stanie na lewym pasie w oczekiwaniu na skręt w lewo z wrzuconym jałowym biegiem jest nie tylko marnowaniem czasu, ale i pieniędzy. Unikając ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Infiniti Q50
      GTP Light