2.7HDI Silnik zapala i gaśnie po chwili

2.7HDI Silnik zapala i gaśnie po chwili

29 Kwi 2019, 18:40

Witam, Peugeot 407 2.7hdi 2005r automat
tak jak w tytule autko zapala (ciężko) i po chwili gaśnie. Przy dodawaniu gazu też gaśnie, nie chce wchodzić na obrotyitp
Błędy jakie pokazuje Diagbox oraz Delphi w załączonym albumie.
Początkowo wywalił masę błędów związanych z BSI , po ponownym sprawdzaniu zostają tylko błędy tych przepływek.
W aucie świrują też światła i szyby (BSI ? moduł komfortu ? )
Ale czy to może być też przyczyną gaśnięcia auta tego nie wiem.
Auto ma także nieszczelny wydech (na złączu elastycznym) Może to powodować taki problem ? Czy nie potrzebnie myślę w tym kierunku ?
Gdyby przyszło mi wymieniać BSI (mam na szrocie takiego samego z tym samym silnikiem) co musze wiedzieć i z czym to się wiąże? Podobno trzeba programować nowe BSI. Jak to zrobić w diagboxie ?

Link do błędów : [link wygasł]

Link do filmiku jak zachowuje sie auto:

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Wysyłam na dobrą flaszkę jak ktoś trafnie zdiagnozuje problem :D
marex666
Obserwowany

Prawo jazdy od: 04 12 2012
Auto: Audi a4 b7
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zatrzymać się i zwolnic to nie to samo! Zatrzymać się i zwolnic to nie to samo!
    Często można zaobserwować sytuacje, gdy kierowcy zamiast całkowicie zatrzymać pojazd - np. przed znakiem stop czy przy zielonej strzałce do skrętu w prawo – jedynie redukują prędkość. Grozi to kolizją, policja może ...
    System zapobiegania kolizjom czołowym firmy Mitsubishi System zapobiegania kolizjom czołowym firmy Mitsubishi
    System zapobiegania kolizjom czołowym firmy Mitsubishi Motors Corporation, stanowiący wyposażenie nowej generacji modelu Outlander, która zadebiutowała w Europie kilka miesięcy temu, otrzymał wyróżnienie Euro ...

•  
    • Warto przeczytać