307 vs Megane vs Ibiza vs Polo. Max 18 tys.

307 vs Megane vs Ibiza vs Polo. Max 18 tys.

29 Sie 2011, 17:07

Hej,
przewertowałem ostatnie 10 stron porad i nie znalazłem dokładnie takiego dylematu, jak mój ;). Otóż szukam autka głównie miejskiego za maksimum 18 tysięcy złotych. Po obejrzeniu wielu ofert zainteresowałem się modelami, które wymieniłem w temacie:
Peugeot 307
Renault Megane
Seat Ibiza
VW Polo
Wszystkie autka w nadwoziu hatchback. Myślę, że korzystniejszy dla mnie będzie silnik benzynowy (chciałbym uniknąć kosztownych napraw).
Co myślicie o powyższych modelach? A może jednak szukać czegoś z fiata lub forda?
Szukam autka małego i oszczędnego, które jednak ma jako taki charakter i pasowałby do młodego faceta ;).
Z góry dziękuję za odpowiedzi i podpowiedzi,
Pozdrawiam
Pimple
Nowicjusz

Auto: Opel Corsa

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Limuzyna Audi A8 L extended Limuzyna Audi A8 L extended
    Życzenie klienta jest priorytetem dla czterech pierścieni, nawet wtedy gdy wymagania wydają się niezwykłe. Przykładem takiego podejścia jest przygotowanie specjalnej wersji Audi A8. Na zamówienie jednego z europejskich ...
    [VAN-B] A2 1,6 / Fusion 1,6 / Musa 1,4 / Meriva A 1,6 / Modus 1,4 [VAN-B] A2 1,6 / Fusion 1,6 / Musa 1,4 / Meriva A 1,6 / Modus 1,4
    Podstawowe kryteria zestawienia: - Van segmentu B - silnik benzynowy o mocy ok. 100KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2005 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Audi A2 1,6 FSI - 115KM - Ford Fusion ...

•  
    • Warto przeczytać
    • passat b5 german style
      Monster Truck Rock Star, 11
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009