45k zl 2005+

Re: 45k zl 2005+

08 Kwi 2009, 22:33

Sorka, że tak długo nic nie pisałem.

Ten s40 z pierwszego postu okazał się jakimś przekrętem małym. Sprzedawca chciał iść do mechanika ale tylko do tego najbliższego...

Rozglądaliśmy się troche jeszcze. Przez moment byliśmy nawet blisko kupienia nowego lancera sedan na kredyt 50/50 ale postanowiliśmy poszukać jeszcze tych s40.
[link wygasł]

Trochę z ceny będzie można zjechać. Jutro jedziemy tam do Krakowa zobaczyć dokładnie, przejechać się do mechanika i mam nadzieję kupić :D
W salonach w Warszawie też było tego sporo ale troche drożej.

Teraz tylko wykombinować kilka tysi w jedną noc i przed świętami będzie można pojeździć.

Dzięki wszystkim za rady i zainteresowanie tematem.

Napiszcie może jeszcze coś o tym aucie z linka ^^

Wesołego Jajka !!
Masqb
Nowicjusz

08 Kwi 2009, 22:36

mysle ze do mechanika nie ma sensu jechac bo to chyba salon volvo sprzedaje ;)
radzio000
Początkujący

Miejscowość: ww

08 Kwi 2009, 23:29

radzio000 napisał(a):mysle ze do mechanika nie ma sensu jechac bo to chyba salon volvo sprzedaje ;)

nawet nie wiesz jakie przekręty dopiero są w salonie!
Ja bym go wziął do innego ASO.
Jest jedno forum w necie, gdzie opisane są przekręty ASO przy sprzedaży aut, często nawet i nowych!
Markowa odzież, pewne samochody
tradelux
Aktywny
Awatar użytkownika

09 Kwi 2009, 00:49

tradelux napisał(a):Ze zdjęć zobaczysz odrazu wszystko. Ten kto mówi, że tak nie jest to jest udany, no albo handluje przystankami :lol:
Nie wiem co to za mechanik co w bezwypadkowym aucie może przestawić maskę i zderzak o kilka cm :lol:

co Ty kolego opowiadasz ze zdjec zobaczysz wyszstko....sam musisz by c dobrz udany....jak nie obejrzysz auta "na zywo" to nie dowiesz sie 90% ...fotki moga byc tak "ujete" ze jest wysztko ladnie pieknie jak z salonu a po blizszym obejrzenieu moze byc lipa, wiec nigdy niemozna oznajmiac po fotach bo po tym to mozesz zobaczyc ale najwyzej co to kolor itp itd.
Bluecard88
Początkujący
Awatar użytkownika

09 Kwi 2009, 17:13

Bluecard88 napisał(a):
tradelux napisał(a):Ze zdjęć zobaczysz odrazu wszystko. Ten kto mówi, że tak nie jest to jest udany, no albo handluje przystankami :lol:
Nie wiem co to za mechanik co w bezwypadkowym aucie może przestawić maskę i zderzak o kilka cm :lol:

co Ty kolego opowiadasz ze zdjec zobaczysz wyszstko....sam musisz by c dobrz udany....jak nie obejrzysz auta "na zywo" to nie dowiesz sie 90% ...fotki moga byc tak "ujete" ze jest wysztko ladnie pieknie jak z salonu a po blizszym obejrzenieu moze byc lipa, wiec nigdy niemozna oznajmiac po fotach bo po tym to mozesz zobaczyc ale najwyzej co to kolor itp itd.

Chodziło mi o "przystanki", które są wystawiane jako bezwypadkowe i super hiper odlotowe ;) Wypadkowość i naprawiane el. blacharskie widać na większości samochodów po fotkach.
Ciężko po zdjęciach ocenia się ciemne kolory i jak jest kiepsko zrobione zdjęcie.
Markowa odzież, pewne samochody
tradelux
Aktywny
Awatar użytkownika

11 Kwi 2009, 18:46

piotreq napisał(a):A z tą szczeliną to niezły musiał być ten mechanik ;p

Mechanik był ok tylko ja szybko potrzebowałem auto i powiedziałem mu żeby się nie cackał tylko przykręcił maskę byle się zamknęła bo mi się spieszy a w domu sobie ustawie ale później jakoś nigdy okazji nie miałem.
Ale sprzedałem bez większych kłopotów, każdy kto mówił że po dzwonie zajrzał sobie pod maskę, od dołu i było wszystko wyjaśnione.
stasiowski121

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowe systemy miejskie we Włoszech wdrożone przez Kapsch Nowe systemy miejskie we Włoszech wdrożone przez Kapsch
    Firma Kapsch TrafficCom, specjalizująca się w innowacyjnych rozwiązaniach z zakresu telematyki transportu, wygrała kolejne trzy przetargi na przygotowanie oraz wdrożenie inteligentnych systemów zarządzania ruchem miejskim ...
    Wyższa szkoła jazdy dla kierowców i narciarzy Wyższa szkoła jazdy dla kierowców i narciarzy
    Wyjazdy na narty dają miłośnikom tego sportu dużo radości i satysfakcji. Wbrew pozorom narciarstwo alpejskie i podróżowanie samochodem mają wiele wspólnego. By przyjemne doznania z jazdy na nartach i podróży ...

• Re: 45k zl 2005+

11 Kwi 2009, 20:25

aha teraz kapuje, myślałem, że mechanik taki słaby ;p
    No właśnie, wszyscy patrza na wyglad, ładny - bierzemy!!!
    piotreq
    piotreq
    Zaawansowany

Miejscowość: Bydgoszcz

• Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Autosacrum 2009