9-12 tyś zł pierwsze auto.

9-12 tyś zł pierwsze auto.

13 Gru 2011, 16:38

Witam zaniedługo najdzie ten czas kiedy będę musiał kupić sobie auto,będzie to około Maja.
Po odwiedzeniu wielu portali motoryzacyjnych pooglądałem co można kupić za około 9-12 tyś zł.
Samochód ma służyć do dojeżdzania do pracy i do szkoły w weekendy(50k w jedną strone).

Jak narazie moje typy:

Renault Clio II po liftingu
Opel Astra II
VW Gold IV
Peugeot 206
Honda Civic VI 2000r. Coupe,Hatchaback

Co sądzicie o tych samochód który z nim jest najlepszy? A może proponujecie inny samochód?Odpada BMW,Mercedes.

Pozdrawiam
Michal8
Nowicjusz

Miejscowość: Polska

Re: 9-12 tyś zł pierwsze auto.

13 Gru 2011, 17:19

:!: :!: :!: Ford Focus
labtec123
Początkujący

Auto: brak

14 Gru 2011, 03:12

Wszystkie z tych aut są niezłe no ale oczywiście ja napisze to co zawsze
Honda Civic:) auto żywotne trzeba dbać o karoserie ponieważ jest dosyć podatna na rdze
ale to chyba jedyny minus hondy a tak to nie psuje się zadowala się niedużymi ilościami benzyny:)Pozdrawiam
panaas
Nowicjusz

Auto: `

14 Gru 2011, 10:08

Powiem ci że golf za te pieniądze to nie będzie ideał,większosc na rynku to już niestety szroty,prawda jest taka że na porządny egzemplarz trzeba wydac więcej;)No więc wydaje mi się że bezpieczniejszym wyborem będzie astra lub własnie focus
W moich żyłach etylina,zamiast serca turbina :D
vwmaniak
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Za górami za lasami ;)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowy Nissan LEAF Nowy Nissan LEAF
    Przenosząc technologię Zero emisji na nowy poziom, nowy LEAF produkowany w Europie będzie miał swój światowy debiut w Genewie. Nowy LEAF, który został zaprojektowany i opracowany ze szczególnym uwzględnieniem ...
    Dla posiadaczy Outlandera pierwszej i drugiej generacji Dla posiadaczy Outlandera pierwszej i drugiej generacji
    Polski oddział Mitsubishi opracował program umożliwiający zakup nowego modelu Mitsubishi Outlander 2013 w niezwykle korzystnych warunkach posiadaczom Outlandera poprzednich generacji. Lojalni klienci otrzymają bezpłatnie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      S2020005
      Subaru Impreza STI
      MINI Clubman Bond Street, tył