91 Pontiac Trans Sport 3.1 - BLOS

91 Pontiac Trans Sport 3.1 - BLOS

08 Wrz 2010, 16:59

Witam,
jak w temacie posiadam pontiaca transsporta z silnikiem 3.1. Był tam jakiś sterownik ale się to nie sprawdzało, wywaliłem to i kazałem zamontować gaz od nowa. Założyli mi Blosa, problem w tym, że już dwa razy byłem na regulacji i dalej mi nie pasi. Chodzi mianowicie o to, że jadąc na neutralnym gazie (czyli nie przyśpieszam ani nie hamuje) szarpie mi trochę autem. Mam też drugie auto z sekwencją i tam mogłem sobie sam kopać, bo podpinałem kompa i mogłem sobie poustawiać żeby było dobrze. Podobne objawy miałem, jak mieszanka była za uboga... Zatem jak regulować tego blosa? bo nie mam czasu na stanie w korkach do warsztatu, wolał bym sam to ustawić.
karlone
Zaawansowany

Miejscowość: Śląsk

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koncepcyjny crossover Lexus LF-NX Koncepcyjny crossover Lexus LF-NX
    Na tegorocznym Frankfurckim Salonie Motoryzacyjnym miała miejsce światowa premiera nowego modelu koncepcyjnego Lexusa – średniej wielkości crossovera LF-NX. Wraz z tym modelem marka Lexus sonduje możliwość wejścia ze ...
    Liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły Liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły
    Zmiana pory roku wymaga od kierowców dostosowania do nowych warunków jazdy. Wyzwania dla prowadzących auta związane z jesienią to m.in. liście na drogach, częstsze opady deszczu, krótsze dni, mgły. Pamiętajmy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Subaru Impreza STI