ABS, a ugrzęźnięcie auta. Seat Ibiza II FL

ABS, a ugrzęźnięcie auta. Seat Ibiza II FL

04 Lut 2019, 08:50

Witam wczoraj podczas wjazdu do garażu zakopałem się w błocie I podczas próby wyjazdu zaświeciła sie kontrolka ABS+migający ręczny, ostatecznie go wypchaliśmy. Dziś gdy złapał przymrozek wjechałem do garażu, lecz pali się kontrolka ABS. Czy uszkodziłem czujnik czy auto podczas trasy złapie pomiary I błąd zniknie?
Matrix
Nowicjusz

0

Re: Abs a ugrzęźnięcie auta.[seat ibiza II FL]

04 Lut 2019, 08:55

Bardzo mozliwe ze urwales kabel. Kontrolka abs nie powinna sie świecić nigdy
Zachęcam do wzięcia udziały w ankiecie na wybór koloru na E36 Cabrio
kolor-na-bmw-e36-cabrio-vt117044.htm
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 50
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type,e36 Cabrio, xc70
Silnik: 2.0D, 2.0, 2.4D
0

05 Lut 2019, 06:05

To też możliwe ale oglądałem tak z bliska I teoretycznie nic nie widać żeby urwane były. Pomyślałem że komputer odczytał jako błąd to że koła przednie się kręciły a tylne stały w miejscu I wykrył ,,uszkodzenie" czujników. Tak może być? Jutro jadę to dam znać czy po kilku km zniknie czy jednak klapa I trzeba podpinać do komputera :/
Matrix
Nowicjusz

0

05 Lut 2019, 08:36

Matrix napisał(a):Pomyślałem że komputer odczytał jako błąd to że koła przednie się kręciły a tylne stały w miejscu I wykrył ,,uszkodzenie" czujników. Tak może być?
stanowczo nie. Od tego jest kontrola trakcji
Zachęcam do wzięcia udziały w ankiecie na wybór koloru na E36 Cabrio
kolor-na-bmw-e36-cabrio-vt117044.htm
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 50
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type,e36 Cabrio, xc70
Silnik: 2.0D, 2.0, 2.4D
0

06 Lut 2019, 15:45

Wczoraj po przejechaniu ok 50-100m lampka zgasła. Oczywiście polecam mimo to podpiąć się pod komputer I wykasować ślady po problemie przy okazji. Dziękuję za pomoc. Temat do zamknięcia. :D
Matrix
Nowicjusz

0
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sztuczna inteligencja ma rozładować korki w Bangkoku Sztuczna inteligencja ma rozładować korki w Bangkoku
    Toyota Mobility Foundation razem z partnerami publicznymi i prywatnymi uruchomiła nowy projekt, w którym zaawansowana analityka danych przy użyciu sztucznej inteligencji i technologii uczenia się maszyn posłuży do ...
    Warsztat lutniczy na kółkach na bazie modelu Nissana NV200 Warsztat lutniczy na kółkach na bazie modelu Nissana NV200
    Dwie firmy ze stanu Tennessee podjęły współpracę nad stworzeniem modelu Gibson/Nissan NV200 TM Compact Cargo, który został zaprezentowany podczas międzynarodowych targów motoryzacyjnych w Nowym Jorku. ...

•