Accord czy Carina ???

[Accord czy Carina] ???

30 Sty 2007, 18:50

Witam.Jestem nowy na tym forum,chcialem zasiegnac waszych opinii.Mam zamiar kupic auto z rocznika 93-95.Ma byc to Honda Accord lub Toyota Carina.Ojciec ma corolle 6 lat i do Toyoty jestem bardzo przekonany.Honde Civic sam mialem w tamtym roku,wiec wiem ze jedna i druga marka jest rewelacja.Accord mi sie podoba bardziej z tym ze do cariny jakos jestem bardziej przekonany co do bezawaryjnosci.Jesli accord to poj.2.0l,carina tez 2.0 ewentualnie 1.6.Co sadzicie o tych autach jakies opinie i porady,dziekuje z gory i pozdrawiam.P.s obecnie jestem w holandi i to bedzie auto z tego kraju:)
sawik166
Nowicjusz

Re: [Accord czy Carina] ???

31 Sty 2007, 13:44

witam ,
miałem kiedyś carine II 1,6l w kombi
auto było super , z tego co pamiętam wkręcało się świetnie na obroty.
(powyżej 4 tyś obr. był dodatkowy kop) tylko tyle zapamientałem z tego auta , poza tym całokwicie bezawaryjny.(dlatego nic nie pamiętam)
co do hondy to nie wiem , ogólnie mi się podoba ale nie wiem co i jak.
pozdrawiam
M.F.G.
Ryba
v-ride
Nowicjusz
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi A3 zdobywa cztery nagrody - Euro NCAP advanced Audi A3 zdobywa cztery nagrody - Euro NCAP advanced
    Konsorcjum Euro NCAP uhonorowało Audi A3 czterema tytułami "Euro NCAP advanced". Wyróżnienia te przyznawane są za innowacyjne systemy zapobiegające wypadkom, których skuteczność wykracza poza standardy bezpieczeństwa ...
    Ekstremalny terenowy ratowniczy pick-up Ekstremalny terenowy ratowniczy pick-up
    Stworzona na bazie Nissana Navara Tekna z podwójną kabiną - aktualnym Międzynarodowym Pick-upie Roku - koncepcyjna Navara EnGuard charakteryzuje się wieloma specjalnie zaprojektowanymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Subaru Impreza STI