Accord VI - Pomoc z oceną auta z ogłoszenia ;)

Accord VI - Pomoc z oceną auta z ogłoszenia ;)

25 Wrz 2016, 18:38

Hej, miałem temat w dziale Jaki samochód kupić i kilka osób poleciło mi hondę, polecili też sprawdzić mi to ogłoszenie [link wygasł] ale w zasadzie nie wiem na co dokładnie przy takim sprawdzaniu patrzeć. Jako, że sądzę, że ten dział jest odpowiednim miejscem na takie pytania zamieszczam to tutaj :P. Chodzi mi głównie o to na co zwrócić uwagę podczas oglądania karoserii( z racji, że to honda która z tego co czytałem jednym rdzewieje a jednym nie koniecznie), czy na co patrzeć podczas pracy silnika, jakieś wady hond których się wystrzegać. Pomóżcie :D
CPTBombax
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 20 12 2015
Auto: Nie mam

Re: Accord VI - Pomoc z oceną auta z ogłoszenia ;)

25 Wrz 2016, 18:50

Tani, odpicowany, Ostrów Mazowiecka, nie robiłbym sobie nadziei. Masz blisko - podjedź, zobacz, ale nie napalaj się.
Ossy
Stały forumowicz

Zdjęcia: 0
Prawo jazdy od: 07 01 2010
Przebieg/rok: 35tys. km
Auto: Volvo S60
Silnik: 2.4T
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2002
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Świeć przykładem i odblaskiem poruszając się po drogach Świeć przykładem i odblaskiem poruszając się po drogach
    Jedną z najważniejszych zasad bezpieczeństwa jest zasada widoczności. Uczestnicy ruchu drogowego powinni zadbać o to, by być widocznym dla innych i sami być jak najlepiej przygotowani do tego, by obserwować drogę i jej otoczenie. ...
    Cyfrowe lusterko wsteczne - Lexus LS Cyfrowe lusterko wsteczne - Lexus LS
    Piąta generacja Lexusa LS wyposażona jest w wiele elektronicznych udogodnień, takich jak pakiet bezpieczeństwa czynnego z funkcjami automatycznego prowadzenia czy 24-calowy, kolorowy wyświetlacz HUD. Łatwą do przeoczenia, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Toyota Shelby GT86, bok
      Extreme Bass
      Audi A6 C5, białe
      Lexus LS 500, wnętrze