Adam Kornacki i jego programy

06 Mar 2008, 15:36

Witam. A co powiecie o Panu Kornackim?? Jak dla mnie jest to bardzo konkretny facet, lubie programy z nim. Gada to co trzeba i to co chce się usłyszeć. Bardzo podobał mi se sparing ale niestety nie ma następnych edycji....
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1894
Miejscowość: Jawor
Auto: Nie mam

06 Mar 2008, 17:10

Kornacki to wg mnie debeściak wśród prowadzących TVN Turbo.
Konkretny, wie co mówi, ma dość obszerną wiedzę na temat motoryzacji. W końcu kierowca zawodowy więc nie ma się co dziwić :)

Zakup kontrolowany to po prostu palce lizać, ile to się rzeczy można o samochodach z niego dowiedzieć to głowa mała. Nie raz mi się zdarzyło że ten sam program oglądałem już 6, czy 7 raz i dalej mi się nie nudził :)

Sparing rzeczywiście też był konkrecik, szkoda że znikł z anteny, najbardziej podobało mi się jak Kornacki gasił tego drugiego gościa co się z nim sparował... bodajże Klimczuk się nazywał.

Test 300 już trochę nudniejszy i rzadziej oglądam, ale to chyba przez to, że tam raczej są porównania samochodów nowych wypuszczonych z taśm produkcyjnych, a to raczej nie moja liga :] Bardziej mnie interesują używane, czyli na moja kieszeń, hehe.

Ogólnie Kornacki spoko koleś, taki życiowy z umiarkowaną dawką poczucia humoru. Z chęcią przeszedłbym się z nim na piwo i pogaworzył, czego nie mogę powiedzieć o prowadzącym Jazda Polska, czy OPT :)

Pozdrawiam.
Rafo
Nowicjusz
 
Posty: 15

06 Mar 2008, 17:20

widać że zna sie na rzeczy a najlepszy jego program to Zakup kontrolowany
Chomik90
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 776
Miejscowość: Łowicz
Prawo jazdy: 26 06 2008
Auto: BMW
Silnik: 2.0 d 136km
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

06 Mar 2008, 18:43

Adam jest bardzo dobrym i sympatycznym dziennikarzem telewizyjnym, który opowiada konkretne rzeczy o samochodach. Naprawdę jest najlepszym człowiekiem w TVN TURBO. To świetny producent motoryzacyjnej stacji TVN TURBO i jest to nowoczesna stacja, w której każdy mężczyzna znajdzie coś dla siebie. Testuje rocznie 200 samochodów. A jaki on ma swój samochód? Adam Kornacki ściga się w Długodystansowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.

Pozdro :wink:
Per aspera ad astra
Tiguan
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 629
Miejscowość: Pruszków

06 Mar 2008, 19:20

Moim zd jego najlepszy program to " Rendgen " 8)
Pozdrawiam,
norpaw
norpaw
Stały forumowicz
 
Posty: 1107
Zdjęcia: 9
Miejscowość: k/Poznań

06 Mar 2008, 19:28

Czyli nie tylko ja mam takie dobre zdanie o nim :) jeśli chodzi o motoryzacje to naprawdę się zna :D jak kolega wyżej napisał również test 300 nie bardzo mi się podoba, mimo iż Pan Adam mówi bardzo konkretnie, samochody nie na moją kieszeń :) czyli Panie Adamie jak to przeczytasz, będzie Ci bardzo miło hehe :D pozdrawiamy
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1894
Miejscowość: Jawor
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Najnowsze BMW serii 7
    BMW serii 7 - luksus na miarę przyszłości. Ten najnowocześniejszy w historii bawarskiego koncernu model będzie można zobaczyć już 24 listopada 2015 r. na targach Fleet Market w Centrum EXPO XXI w Warszawie. BMW serii 7 – ...

06 Mar 2008, 20:00

Kornacki jest The Best
Golf IV GTI 1.8 TURBO
Nissan Terrano II 2.7 TDI
BMW 328
Bolo1989
Aktywny
 
Posty: 439
Miejscowość: Mazowieckie

08 Mar 2008, 15:17

wielki szacunek dla kornackiego za to co robi ogladam wszystkie jego programy:test300,rentgen2.o,sparing,zakup kontrolowany) on jest najleoszym prezenterem na tvn turbo.
kupie sobie vw phaetona ;)
mistrzu567
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 291
Miejscowość: Katowice

09 Mar 2008, 20:05

Tak jest :wink:
Rzeczowy facet :D
Pozdrawiam,
norpaw
norpaw
Stały forumowicz
 
Posty: 1107
Zdjęcia: 9
Miejscowość: k/Poznań

13 Mar 2008, 18:24

potrafi zainteresować widza mówiąc o najbardziej nudnym samochodzie i zna sie na rajdach bo sam startuje. 8)
kupie sobie vw phaetona ;)
mistrzu567
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 291
Miejscowość: Katowice

28 Mar 2008, 22:21

Adam Kornacki (mój idol) jeździ Subaru Impreza STI z 2003 roku:)
Hubertusss
Początkujący
 
Posty: 71
Miejscowość: Radom

29 Mar 2008, 10:16

Test 300 też jest spoko .Potrafi gadazc tak że to wciąga i chce sie go słuchac :D
Pozdrawiam,
norpaw
norpaw
Stały forumowicz
 
Posty: 1107
Zdjęcia: 9
Miejscowość: k/Poznań

29 Mar 2008, 16:24

No Kornacki to chyba najlepsza osoba w TVN Turbo prowadzi już kilka programów. Jeszcze dobry jest Patryk Mikiciuk
Endrju
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3011
Zdjęcia: 449
Miejscowość: Poznań

29 Mar 2008, 20:55

Patryk jest spoko ale ten program legendy PRL-u mi sie nie podoba :D
Pozdrawiam,
norpaw
norpaw
Stały forumowicz
 
Posty: 1107
Zdjęcia: 9
Miejscowość: k/Poznań

12 Lut 2009, 22:38

Kornacki jest jednym z najlepszych dziennikarzy w TVN Turbo ;) Ma sporą widzę na temat samochodów, humor też ;) chodź czasem trochę specyficzny ;P Ale ogólnie lubię programy z nim. :)
arek_k
Nowicjusz
 
Posty: 4