Aixam 400 wymiana linki licznika

13 Sty 2020, 17:59

Witam. Mam problem z wymianą linki licznika w aixamie 400 mianowicie kupiłem linkę odkrecilem koło i na skrzyni zamiast ślimaka od prędkościomierza zastałem takie coś co widać na załączonym zdjęciu w miejscu tej prowizorycznej zaślepki powinien być ślimak a go niema a może ja źle patrzyłem i tu pytanie czy mam rację i jak taki ślimak wygląda? Byłbym wdzięczny za info i zdjęcie brakujące części pozdrawiam.
reaktor6
Nowicjusz

• 13 Sty 2020, 19:03

A gdzie idzie stara linka? Nie możesz po nie sprawdzić nie bardzo rozumiem po co tak kombinujesz skoro masz tam starą linkę którą odkręcasz i zastępujesz ją nową.
    Cichy77
    Forumowicz VIP

Zdjęcia: 62
    Auto: Mam, często zmieniam!

13 Sty 2020, 20:37

Stara linka jak kupiłem auto już była urwana i sobie wisiała koło zbiornika spryskiwaczy i idzie do licznika niewiem gdzie była przed awarią
    reaktor6
    Nowicjusz

23 Paź 2021, 10:26

Czy ktoś by mógł wysłać zdjęcie gdzie jest ślimak do linki w śilniku od licznika?
    franek12
    Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Retro Motor Show 2021 - setki pojazdów i tłumy wystawców
    Zakończone właśnie targi to kolejny w tym roku motoryzacyjny akcent na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Po Poznań Moto Fest, Ogólnopolskim Zlocie Czerwonych Samochodów oraz Caravans Salon Poland przyszedł ...
    Akumulator (nie)całkowicie bezobsługowy
    Wielu sprzedawców akumulatorów po dziś dzień spotyka się z zapytaniami ze strony klientów czym tak naprawdę jest akumulator bezobsługowy oraz czy akumulator zamontowany w ich samochodzie jest bezobsługowy? ...

•