Akcesoria do wyważarki sam. ciężarowych SICE S 690

Akcesoria do wyważarki sam. ciężarowych SICE S 690

16 Cze 2013, 20:02

Witam wszystkich. Posiadam wyważarkę SICE S 690, jednak brakuje mi do niej pewnych elementów:

- SCT 2200559 (adaptery do felg, stalowy kołnierz, nakrętki, etc.)

- GVA 9239121 lub GVA/R 9443938

Firma, którą udało mi się znaleźć zaproponowała horrendalną kwotę za te elementy, przewyższającą wartość samej wyważarki. Tutaj rodzi się moja prośba, czy któryś z forumowiczów posiada ową wyważarkę i jest w stanie zwymiarować te elementy lub użyczyć je na czas dotoczenia w pobliskim zakładzie tokarskim? Ewentualnie proszę o pomoc w znalezieniu tych elementów w rozsądnej cenie. Z góry serdecznie dziękuję. Poniżej link do schematu potrzebnych części:

Image
waski88
Obserwowany

Auto: Honda Acord

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

15 lat sukcesów Toyoty Prius 15 lat sukcesów Toyoty Prius
    15 lat temu została zaprezentowana pierwsza generacja Toyoty Prius, której debiutowi towarzyszyło hasło "w samą porę na 21 wiek". Półtorej dekady później, najlepiej sprzedający się samochód hybrydowy ...
    MITSUBISHI Concept CA-MiEV - podmiejski samochód elektryczny MITSUBISHI Concept CA-MiEV - podmiejski samochód elektryczny
    Po analizie wyników trzyletnich badań zadowolenia użytkowników modelu i-MiEV (2009) oraz za sprawą rozwoju technologii akumulatorów i elektrycznych układów napędowych, firma MMC rozważa obecnie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mini Roadster z otwartym dachem 2012 19
      Subaru Impreza
      Skoda Superb, pojemny bagażnik
      SKODA Rapid to nowoczesny i praktyczny samochód segmentu kompaktowego