Akcja - Znicz

Akcja - Znicz

30 Paź 2006, 19:55

Około 10 tys. policjantów aż do wtorku będzie dbać o nasze bezpieczeństwo na drogach. Jak co roku przed dniem Wszystkich Świętych rozpoczęła się policyjna akcja "Znicz".
Jak mówi Marcin Szyndler z Komendy Głównej Policji śmigłowce, radiowozy, fotoradary będą na wszystkich głównych drogach, na wylotówkach z większych miast, ale także w okolicach cmentarzy.

Marcin Szyndler z Komendy Głównej Policji (mp3 - posłuchaj)

Policja prosi o szczególną ostrożność, nie jeżdżenie na pamięć i ostrzega, bo w wielu miejscach ruch jest zorganizowany inaczej niż zwykle.

Ogromna prośba do kierowców - uwaga na pieszych!
Ostatnio edytowany przez ArteK, 03 Lis 2006, 19:11, edytowano w sumie 1 raz
Pozdrawiam,
Artek
ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 10603
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

Re: Akcja - Znicz

30 Paź 2006, 20:12

No i prawidłowo. Jestem za.
oliwer
Początkujący

Miejscowość: dolnośląskie

Re: Akcja - Znicz

31 Paź 2006, 08:55

Z tego co ja wiem to dziś w wyborczej jest mapa dojazdów do cmentarzy, która napewno nam ułatwi dojazd...
Michał
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 7
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Konkurs wakacyjny - gadżety motoryzacyjne Konkurs wakacyjny - gadżety motoryzacyjne
    Zapraszamy do udziału w konkursie wakacyjnym na aktywnych użytkowników (konkurs trwa do 31 sierpnia włącznie). Każdy kto odwiedza nasze forum i wypowiada się na nim pisząc tematy, posty, komentarze pod zdjęciami, czy ...
    Wartość rezydualna, czyli co zrobić, żeby jak najmniej stracić Wartość rezydualna, czyli co zrobić, żeby jak najmniej stracić
    Samochody tracą na wartości najbardziej w ciągu pierwszych trzech lat eksploatacji. Po tym okresie cena auta spada nawet do 40 proc. jego wartości początkowej. Jeśli jest to intensywnie eksploatowany samochód firmowy, który ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Autosacrum 2009
      S2020005